آنخل دی ماریا، هافبک نفوذی رئال مادرید که مورد توجه چند تیم سرشناس لیگ برتر انگلیس قرار گرفته است، در گفت وگو با روزنامه اسپانیایی «مارکا» گفت: چندین باشگاه خواهان به خدمت گرفتن من هستند و می توانند در این مورد رئال مادرید را به چالش بکشانند ولی این موضوع مربوط به باشگاه رئال مادرید و مدیربرنامه هایم می شود.

وی با بیان اینکه اگر مسئولان باشگاه رئال بخواهند در سانتیاگوبرنابئو خواهم ماند، افزود: در حال حاضر در خصوص آینده حرفه ای ام فکری نکرده ام. باید ببینیم که باشگاه رئال مادرید چه فکری دارد و اینکه دوست دارند من در این تیم باقی بمانم یا جدا شوم. به هر حال از بودن در مادرید خوشحالم و یک فصل خوب را با حمایت کامل سپری کردم اما گاهی اوقات حتی اگر شما هم قصد ماندن داشته باشید، گزینه دیگری جز جدایی وجود ندارد.

هافبک ۲۶ ساله کهکشانی های تصریح کرد: فصل گذشته صحبت هایی زیادی در خصوص من مطرح شد که برخی از آنها واقعاً آزارم داد. شایعاتی که در خصوص جدایی ام از رئال مطرح شد لحظات دشواری را رقم زد ولی با این وجود سعی کردم آرامشم را حفظ کنم. فصل گذشته هم با آنچلوتی صحبت کردم، هم من می خواستم در رئال باقی بمانم هم او اینطور می خواست. کارلتو گفت که روی من حساب ویژه ای باز کرده است و همین باعثشد تا بمانم.

هافبک آرژانتینی سفیدپوشان شهر مادرید با تمجید از مربی ایتالیایی این تیم عنوان کرد: زیر نظر آنچلوتی رشد و پیشرفت زیادی کردم. او بهترین استفاده را از من برد. همه چیز در فصل اخیر به خوبی پیش رفت و ماندنم در رئال تصمیم درستی بود.

دی ماریا تا ژوئن ۲۰۱۸ با تیم اول شهر مادرید قرارداد دارد.