میلاد سلیمان فلاح در خصوص اینکه مسئولین صبا برای فصل جدید لیگ برتر با وی صحبت شده کرده اند یا خیر، اظهار داشت: هنوز تماسی از مسئولین صبا نداشته ام.

به گزارش ایلنا، بازیکن صبای قم، از لیست جدید بازیکنان مورد نیاز صمد مرفاوی بی اطلاع است و خاطر نشان کرد: قراردادم با صبا به اتمام رسیده، اما فکر می کنم در لیست مرفاوی باشم و نمی دانم من را بخواهند یا نه ولی خیلی دوست دارم با وی کار کنم.

وی افزود: سالی که من در بازی های من در صبا پیشرفت خوبی داشت، با آقا صمد کار می کردم و خیلی وی را دوست دارم. مرفاوی از اشخاص بزرگ فوتبال کشور هستند؛ هم زمانی که به عنوان بازیکن بازی می کردند و هم در عرصه مربیگری نتایج خوبی را با تیم های مختلف به دست آوردند.

وی درباره بدهی های باشگاه نسبت به بازیکنان ابراز کرد: هنوز خبری از پرداخت قراردادها نیست ولی مسئولین گفته اند پرداخت می کنیم و همان چک آبان ماه ۹۲ در اختیار ما است.

بازیکن جوان و آینده دار فوتبال کشور، در پاسخ به این سوال که با توجه به شروع تمرینات صبا از هفدهم خردادماه، مسئولان صبا زمان را برای بستن تیم جدید از دست نمی دهند، گفت: تا این لحظه ام دیر شده است و شاید ما را نمی خواهند که چیزی نمی گویند، اما هروقت تماس بگیرند در خدمت باشگاه هستم.

وی انتخاب مرفاوی را انتخابی خوب و درست دانست و تصریح کرد: دوسالی که آقای مرفاوی در صبا حضور داشتند، یک فصل را از بازی هفتم و سال گذشته از نیم فصل به تیم اضافه شدند و نمی توانستند تیم مورد علاقه خود را ببندند ولی اگر از اول فصل خودشان بالاسر تیم باشند، مطمئنا تیم خوبی را فراهم می کنند.

سلیمان فلاح درخصوص پیشنهاداتش اظهار کرد: در حال حاضر پنج پیشنهاد جدی دارم که دو تیم آن ها تهرانی هستند ولی هیچکدامشان قطعی نشده، اما اولویت اولم صبا است چون فوتبال حرفه ای ام را در این تیم شروع کردم و دوست دارم در صبا بمانم.

وی افزود: اگر تا دوازدهم این ماه با من تماس نگیرند، قاعدتا یعنی من را نمی خواهند و مجبورم تیم جدیدم را انتخاب کنم.