ملت ایران: روزنامه مارکا در گزارشی به این نکته اشاره کرده که مبلغی که برای خرید بلیط بازی دو تیم بایرن مونیخ و بارسلونا در خاک آلمان پرداخت می شود، بین ۴۰ تا ۱۵۰ یورو خواهد بود ولی تماشای همین بازی، یک هفته بعد و دردور برگشت مرحله نیمه نهایی در نوکمپ، بین ۹۱ تا ۳۵۹ یورو هزینه دربرخواهد داشت.

دربازی دو تیم بوروسیا دورتموند و رئا لمادرید هم اتفاق مشابهی را شاهد هستیم و به نظر می رسد که قیمت بلیط ها در اسپانیا دوبرابر آلمان است.

خرید ارزان ترین بلیط برای تماشای بازی نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو ۷۰ یورو خواهد بود و گران قیمت ترین بلیط ۳۲۵ یورو تمام خواهد شد ولی هواداران دورتموند می توانند با پرداخت حداقل ۴۵ یورو این بازی را تماشا کنند و گران قیمت ترین بلیط ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک برای این مصاف جذاب ۱۷۰ یورو خواهد بود.

این درحالی است که بایرنی ها برای بلیط های بازی رفت، تا هم اکنون ۲۰۰ هزار درخواست دریافت کرده اند. با گذشت تنها ۳ ساعت از مشخص شدن قرعه، بیش از ۱۰ هزار رزرو هواپیما به مقصد بارسلونا انجام شده و پیش ثبت نام ها به پایان رسیده است. قیمت بلیط های ارائه شده از سوی باشگاه بارسلونا برای هواداران بایرن مونیخ، ۱۱۹ یورو خواهد بود.