ملت ایران: روبرتو مانچینی سرمربی ایتالیایی باشگاه منچسترسیتی اخیرا در صحبت هایی اعلام کرده بود که تمام تیم های حاضر در لیگ برتر، در مقابل یونایتد با ترس و استرس بازی می کنند و یونایتد هم با بهره گیری از این ترس، از آنها سواری می گیرد.

حالا سرالکس فرگوسن سرمربی باتجربه شیاطین سرخ، روبرتو مانچینی را به گفتن حرفهای بی ربط متهم کرده. مانچو این صحبت ها را قبل از برد تیمش در اولدترافورد و درخانه یونایتد به زبان آورده بود و با بردی که سیتی هفته گذشته مقابل یونایتد کسب کرد، توانست فاصله اش را با صدر جدول و شیاطین سرخ صدرنشین به ۱۲ امتیاز کم کند.

حالا سرالکس فرگوسن در آستانه بازی این هفته تیمش مقابل استوک سیتی به خبرنگاران گفته: «فکر می کنم که این صحبتها واقعا بی معناست. کاملا این طور فکر می کنم. بازیهای زیادی در طول فصل برگزار شده و من شاهد مصاف تیم های مختلفی مقابل سیتی بودم و با خودم گفتم: " آیا اینها واقعا درحال تلاش هستند؟؟ " ولی واقعا آنها تلاش می کنند. فوتبال انگلیس، صادق ترین فوتبال دنیاست. همه تیم ها تمام تلاششان را به کار می گیرند؛ چون این ذات فوتبال انگلیس است.»

فرگوسن ادامه داد: «پس صحبت های مانچینی واقعا بی معناست. او شاید به دنبال کمی همدردی با خودش و یا چنین چیزی است.»

سیتی این هفته در مرحله نیمه نهایی اف. ای کاپ مقابل چلسی به میدان می رود و یونایتد می تواند با کسب یک برد در بریتانیا استادیوم، مجددا فاصله اش با سیتی رده دومی را به ۱۵ امتیاز برساند.