ملت ایران: بعد از انجام قرعه کشی رقابت های مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا و اعلام نام بارسلونا به عنوان حریف بایرن مونیخ در این دور، شور و هیجان زیادی به راه افتاد.

علاوه بر مسئولان و بازیکنان دو تیم، حالا افراد دیگری هم درمورد این بازی صحبت کردند. جذابیت این بازی به ویژه به این خاطر است که پپ گواردیولا، سرمربی سابق بارسلونا از فصل آینده هدایت بایرن را در دست خواهد گرفت و این بازی، به ویژه بازی حساس و خاصی برای او خواهد بود.

دراین میان یورگن کلوپ، سرمربی بوروسیا دورتموند معتقد است که باواریایی ها قطعا با پپ تماس خواهند گرفت و گفته: «شرط می بنم که سران بایرن با پپ تماس خواهند گرفت.»

کلوپ در پاسخ به این سوال که آیا به نظر او یوپ هاینکس، کارل هاینس رومنیگه و ماتیاس سامر حقیقتش را می گویند و برای بازی با بارسلونا با پپ گواردیولا تماس نخواهند گرفت، گفت: «من حاضرم سر هر چیزی با شما شرط ببندم که آقای سامر و اقای گواردیولا با هم تماس تلفنی خواهند داشت.» او معتقد است که باواریایی ها به راحتی از فرصت پیش آمده نخواهند گذشت و از رابطه خوبشان با پپ دراین راستا بهره خواهند برد.

پپ گواردیولا در پایان رقابت های این فصل بوندس لیگا، به عنوان جانشین یوپ هاینکس هدایت بایرن مونیخ را در دست خواهد گرفت.

کلوپ در بخش دیگری از صحبت هایش هم درمورد قرعه تیم خودش و مصاف با رئال دردیگر بازی نیمه نهایی اروپایی گفت: «هیچ نیازی به گفتن این نیست که رئال مادرید یک حریف واقعا سرسخت است. بدون شک، در میان ۳ حریف ممکن، رئال تنها تیمی است که در طول این فصل آنها را شکست داده ایم.»

دورتموند در مرحله گروهی رقابت های این فصل لیگ قهرمانان اروپا، در دیداری خانگی ۱-۲ رئال را شکست داد و دربازی برنابئو مقابل رئال ۲-۲ کرد. کلوپ ادامه داد: «خوشحالم چون می دانیم که مقابل چه کسی بازی خواهیم کرد و حالا برای فوتبال بازی کردن به میدان می رویم.»