به گزارش ملت ایران به نقل از گل - باربارا برلوسکونی فرزند سیلویو برلوسکونی که یکی از اعضای مهم هیئت مدیره میلان نیز محسوب می شود در مصاحبه ای اختصاصی با گاتزتا دلوسپورت پیرامون باشگاه خانواده اش یعنی میلان به صحبت پرداخت.

به نقل از ac - milan. ir -. باربارا برلوسکونی در مصاحبه روز جمعه خود چنین گفت " پدرم همه ی ما را کاملا توجیح کرده و آن این است: میلان بخشی از قلب شما خواهد بود. بنابراین خانواده برلوسکونی هرگز میلان را نخواهند فروخت. ایجاد مشارکت برای تزریق سرمایه های نو بحثی جداست اما اینکه باشگاه به شخص دیگری فروخته شود هرگز چنین اتفاقی رخ نخواهد داد "

میلان که اوج دوران باشکوه و تاریخی اش را طی سال های ۱۹۹۰ و اوایل ۲۰۰۰ سپری کرده، عصری که به اعتقاد بسیاری از کارشناسان بهترین تیم تاریخ حتی لقب گرفته در حال حاضر مجبور به کاهش هزینه و در نتیجه تضعیف این تیم شده. باربارا در این باره گفت " می خواهیم حساب و هزینه ی سالمی داشته باشیم و این موضوع بسیار ضروری می باشد چرا که با پارامترهایی کار خواهیم کرد که بر پایه فیرپلی مالی قرار دارد، بخصوص با وضعیت اختصاصی موجود. هدف اصلی ما ماندن در بالاترین سطح فوتبال اروپا می باشد "

او در ادامه گفت " قهرمان های بزرگ را در خانه پرورش می دهیم هر چند که این به معنی عدم خرید بازیکن بزرگ نیست همانطور که این موضوع با خرید بالوتلی در ژآنویه ثابت شد. اما از طرفی هزینه های نقل و انتقالات و دستمزد های نجومی و بالا غیر قابل قبول است. بنابراین تکرار می کنم که میلان قصد ریسک و انفجار خود را ندارد "

با تمام این اوصاف بالوتلی در کمال ناباوری به ارزش بالای ۲۰ ملیون یورو راهی میلان شده تا با کمک او روسونری بتواند در جمع سه تیم بالای جدول قرار بگیرد " میلان پرافتخارترین باشگاه جهان محسوب می شود و ما برای حضور همیشه موفق در لیگ قهرمانان تلاش خواهیم کرد و معنی ندارد که هر سال ما فاتح این جام شویم اما هر سال باید در این رقابت ها حضور داشته باشیم و تا آنجا که ممکن است پیشروی کنیم "