سعید آذری در مورد شایعات اخیر مبنی بر انصراف گل محمدی از پیوستن به ذوب آهن گفت: می دانیم این شایعات از کجا نشأت می گیرد ولی ترجیح می دهیم توجهی به این خبرهای بی ارزش نداشته باشیم. پشیمانی گل محمدی از حضور در ذوب آهن صحت ندارد و اتفاقاً ما اولین بازیکن مان را که محمدباقر صادقی است با نظر این مربی جذب کردیم.

وی با اعلام اینکه تمرینات ذوب آهن از ۹ خرداد زیر نظر گل محمدی آغاز خواهد شد، ادامه داد: ما خبر توافق با صادقی را در سایت باشگاه اعلام کردیم ولی جالب اینجاست که هیچ رسانه ای آن را پوشش نداد. من معتقدم که بعضی از سایت ها و روزنامه ها به جای اینکه دنبال انتشار خبرهای واقعی باشند، علاقه زیادی به انتشار اخبار غیرواقعی دارند و این موضوع به هیچ عنوان خوب نیست. در حال حاضر گل محمدی مشغول پیاده کردن برنامه هایش در زمینه جذب بازیکن و مسائل دیگر است و ما با این مربی لیگ برتر را شروع خواهیم کرد.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن در پاسخ به این سؤال که آیا گل محمدی لیست مازاد را به باشگاه ارائه کرده است، اظهار داشت: این مسائل بعد از ۹ خرداد مشخص خواهد شد ولی باشگاه ذوب آهن برای فصل بعد ریزش کمی در بین بازیکنان خود خواهد داشت. ما فقط سعی داریم نقاط ضعف مان را پوشش دهیم و در پست دفاع و حمله هم دنبال بازیکن خارجی هستیم. البته بازیکنان خارجی برای امضا قرارداد باید حتماً تست بدهند حتی اگر ملی پوش باشند.