جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل ۱۹ روز دیگر آغاز می شود و انتظار علاقمندان به فوتبال برای تماشای بزرگ ترین رویداد فوتبالی جهان به پایان خواهد رسید.

میروسلاو کلوزه، مهاجم تیم ملی آلمان که ۱۴ گل در تاریخ جام جهانی را به ثمر رسانده است، انگیزه زیادی دارد تا رکورد پانزده گله رونالدو را در این رقابت ها بشکند و به گلزن ترین بازیکن تاریخ جام های جهانی تبدیل شود.

میروسلاو کلوزه، مهاجم آلمانی لاتزیو درباره شرایطش برای جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل، گفت: فکر می کنم در برزیل ۱۰۰ درصد آماده باشم. از شرایط و احساس خوبی برخوردارم. در روزهای گذشته مربی بدنساز تیم کارهای زیادی انجام داد. خوشحالم که توانستم این تمرینات پر فشار را پشت سر بگذارم.

مهاجم تیم ملی آلمان در ادامه درباره رکوردشکنی اش در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل، گفت: برای من مهم ترین چیز موفقیت تیم است. وقتی تیم خوب بازی کند مهاجم نیز موفق می شود و می تواند به اهدافش برسد. هر کس که من را بشناسد می داند که شکستن رکورد هدف من محسوب می شود، اما دوست دارم تیمم بتواند در وهله نخست موفق باشد.

لارس بندر، ها فبک تیم ملی آلمان روز گذشته(جمعه) به دلیل مصدومیت از فهرست بازیکنان یوآخیم لوو خارج شد. کلوزه درباره خارج شدن بندر از فهرست تیم ملی آلمان، گفت: همه می دانیم که لارس چه بازیکن بزرگ و با کیفیتی بوده است. خیلی ناراحتم که او مصدوم شد و نمی تواند ما را در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل همراهی کند. برای او آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم هر چه زودتر سلامتی اش را به دست آورد.

آلمان در گروه G جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل باید با تیم های پرتغال، غنا و آمریکا دیدار کند.