عباس جهان بینی درباره جلسه ای که در باشگاه صبای قم با صمد مرفاوی برگزار شد تا این مربی در سمتش ابقا شود، اظهار داشت: تا ساعات پایانی شب گذشته در باشگاه جلسه داشتیم و در نهایت با آقای مرفاوی به توافق رسیدیم تا وی به فعالیت خود در تیم صبا ادامه دهد.
وی افزود: به جهت اینکه مرفاوی از فصل گذشته در صبا فعالیت می کرد و مطالعاتی روی تیم داشت، اعضای هیئت مدیره روی این مربی نظر مثبت داشتند و به همین دلیل تصمیم گرفتیم وی سرمربی صبا باقی بماند.

مدیرعامل باشگاه صبای قم در خصوص مدت زمان قرارداد مرفاوی با این باشگاه عنوان کرد: توافق ما با آقای مرفاوی یک ساله است اما این توافق بسته نیست و مدت زمان آن قابل افزایش است. این موضوع نیز بستگی به توافقاتی دارد که انجام خواهیم داد اما در لیگ چهاردهم قطعاً مرفاوی روی نیمکت صبا می نشیند.

جهان بینی در پاسخ به این سؤال که لیست خرید و مازاد تیم صبا برای فصل آینده مشخص شده یا نه، گفت: آقای مرفاوی در جلسه شب گذشته لیست مورد نیاز خود را به ما داد و قرار است امروز(سه شنبه) این لیست را بار دیگر مرور کند و لیست نهایی را به باشگاه بدهد.

وی تأکید کرد: با توجه به وضعیتی که در تیم وجود دارد، چهارچوب تیم حفظ خواهد شد و تنها دو سه نفر از صبا جدا می شوند. برای بازیکنان جایگزین هم طبق لیستی که از مرفاوی می گیریم اقدام خواهیم کرد تا برای فصل آینده تیم خوبی را تشکیل دهیم.