میلان در آخرین دیدار خود در رقابت های سری A موفق شد ساسولو را با نتیجه دو بر یک شکست دهد تا فصل را با یک پیروزی به پایان برساند.

کلارنس سیدورف، سرمربی میلان پس از پیروزی تیمش برابر ساسولو در نشست خبری خود درباره ماندن در میلان، گفت: دوست ندارم که از طریق رسانه ها با باشگاه صحبت کنم. من حرفم را چند ماه پیش به باشگاه زده ام و اکنون منتظر تصمیم آنها هستم. فکر می کنم تا هفته آینده سرنوشت من در میلان مشخص شود. در حال حاضر آینده من در باشگاه مشخص نیست. باید سر یکسری از مسائل با باشگاه به توافق برسیم. هنوز هیچ چیز مشخص نیست و نمی دانم که سرمربی میلان خواهم بود یا خیر.

سرمربی هلندی میلان در ادامه گفت: صرف نظر از نتیجه ای که در این فصل به دست آورده ایم. خیلی خوشحالم که توانستم بازیکنان میلان را متحد کنم. ما اکنون یک گروه از بازیکنان با انگیزه در تیممان داریم که دوست دارند بازی به بازی بهتر شوند. البته راضی نگه داشتن همه اعضای تیم کار آسانی نیست. زمانی که در رئال مادرید بازی می کردم پنج – شش بازیکن بودند که ناراحت بودند. تلاشم را می کنم که بتوانم همه بازیکنانم تیمم را راضی نگه دارم.

میلان که فصل را با ماسیمیلیانو آلگری آغاز کرد پس از پایان نیم فصل نخست او را برکنار کرد و کلارنس سیدورف هلندی را جایگزین سرمربی ایتالیایی خود کرد.

میلان با کسب ۵۷ امتیاز از ۳۸ مسابقه در رده هشتم جدول سری A قرار گرفت و فصل آینده در هیچ رقابت اروپایی حاضر نخواهد بود.