ملت ایران: روزنامه دیلی میرر در گزارشی به این نکته اشاره کرده که ژوزه مورینیو سرمربی پرتغالی رئال مادرید به سران چلسی اعلام کرده که برای پیشنهاد پذیرش هدایت این تیم دستمزد سالانه ۱۴ میلیون یورویی می خواهد و به علاوه برای سران این باشگاه شرط گذاشته تا قرارداد لمپارد را تمدید کنند.

درگزارش منتشره در دیلی میرر می خوانیم: «آقای خاص یک قیمت خاص هم دارد.»

شنیده می شود که آقای خاص مذاکراتش را با سران چلسی آغاز کرده ودرمیان شروط او برای در دست گرفتن هدایت این باشگاه لندنی، تمدید قرارداد فرانک لمپارد که در ۳۰ ژوئن سال جاری به اتمام می رسد هم دیده می شود. این درحالی است که سران چلسی تمایل خاصی برای تمدید قرارداد ستاره انگلیسی شان ندارند و شواهد و قراین موجود حاکی از آن است که لمپارد ۳۵ ساله درپایان رقابت های این فصل از چلسی جدا شده و پیشنهاد وسوسه کننده ای هم از لس آنجلس گلکسی دارد و سران این باشگاه آمریکایی به دنبال آن هستند تا لمپارد را با قراردادی ۳ ساله به خدمت بگیرند. البته تیم های دیگری از جمله منچستریونایتد و چندباشگاه ایتالیایی هم برای جذب او ابراز علاقه کرده اند.

از سوی دیگر به نظر می رسد که مورینیو از رومن آبراموویچ مالک باشگاه چلسی خواسته تا دستمزدی به مراتب بهتر از دستمزد کنونی او در رئال مادرید که سالانه ۱۲ میلیون یورو است به او بپردازد و دستمزد سالانه ۱۴ میلیون یورویی را طلب کرده.

هدف اصلی سران باشگاه چلسی این است که تیمشان مجوز حضور در رقابت های فصل بعد لیگ قهرمانان اروپا را کسب کند تا بدین ترتیب بتوانند آقای خاص را برای پذیرش پیشنهادشان متقاعد کنند. از سوی دیگر آبراموویچ به کمبودهای تیمش واقف است و آماده است تا در بازار نقل و انتقالات تابستانی ستاره های بزرگی را به استمفورد بریج بیاورد ودرانتظار آن است که مورینیو با پذیرش پیشنهاد هدایت این تیم، نام گزینه ها و بازیکنان مدنظرش را به او بدهد.