ملت ایران: مربی نفت حرفهایش را اینطور آغاز کرد:
ناراحتم که به عنوان مربی حریف سپاهان مقابل این تیم قرار می‌گیرم، بعد از ۲۲ سال مقابل تیمم می ایستم و بغض گلوی مرا گرفته و نمی‌توانم صحبت کنم اما هیچ کس متعلق به یک باشگاه نیست و متعلق به کل ایران است.

شرایط بازی‌های هفته‌های پایانی؟
بازی‌های پایانی برای تیم‌های بالا و پایین جدولی سخت است و ما نیز به آسیا امید داریم بنابراین باید در هفته‌های پایانی نتیجه بگیریم؛ سپاهان همیشه سپاهان است و اگرچه این تیم در هفته‌های پایانی افت و خیزهای داشته اما ما به بازی آن مقابل الاهلی نگاه نمی‌کنیم و به بازی‌های طول فصل این تیم نگاه می‌کنیم؛ این تیم بازیکنان خوبی دارد و بازیکنان آن هستند که درون زمین نتیجه مسابقه را تعیین می‌کنند.

در بازی با سپاهان به دنبال حداقل امتیاز هستید یا حداکثر امتیاز؟
مسلماً ما ابتدا به دنبال تساوی و بعد ۳ امتیاز هستیم و در زمین نشان می‌دهیم که برای برد به میدان آمده‌ایم؛ نباید بی‌محابا حمله کنیم چون سپاهان مهاجمان زهردار و خطرناکی دارد و ما سعی می‌کنیم با برنامه‌ای که داریم به پیروزی برسیم.

مصدومان نفت؟
یعقوب کریمی، گوران، هادی شکوری، میثم حسینی در بازی فردا مصدوم هستند و به همین دلیل ما از آنها استفاده نمی‌کنیم.

نتایج نفت در این فصل؟
ما با نفراتی که داشتیم، در کنار مدیریت خوب باشگاه به دنبال نتایج مطلوب و کسب سهمیه بودیم و برای ادامه این نتایج خود باید از این ۴ بازی ۱۰ امتیاز گرفته و در بازی رودرو با فولاد باید حتماً برد بگیریم تا سهمیه را ازآن خود کنیم.

باخت تیمش مقابل سپاهان در نیم‌فصل نخست؟
سپاهان دارای نفرات با تجربه‌ایست، هرچند که ما نیز نفرات باتجربه‌ای داریم اما بازیکنان باتجربه سپاهان آن نتیجه را تعیین کردند و پنالتی سپاهان باعثباخت ما شد اما تیم ما جوان است و به دنبال گرفتن نتیجه خواهد بود.

شانس قهرمانی؛ استقلال یا سپاهان؟
هر دو تیم شانس قهرمانی دارند، بازیکنان خوبی در هر دو تیم هستند اما سرمربیان باید از این ابزار استفاده کنند و به نظرم بازی رودررو تعیین کننده قهرمانی است.

خستگی سپاهان از بازی استقلال در بازی‌های آسیایی؟
: فدراسیون باید رعایت حال تیم‌های آسیایی را بکند تا اینگونه نشوند زیرا مسابقات جام حذفی برنامه خوبی نداشت و حتی تا چند ماه قبل معلوم نبود که جام حذفی برگزار می‌شود یا خیر و فدراسیون با این کار به پیکره تیم‌های آسیایی ضربه می‌زند.

گل