درباره قبول مسئولیت سرمربی گری باشگاه سایپا اظهار کرد: خوشحالم که می توانم دوباره به فوتبال برگردم و به فوتبال خدمت کنم. آمده ام که بتوانم باشگاه سایپا را بسازم. امیدوارم بتوانم در آینده ثمره خوبی از خود به جا بگذارم.

وی افزود: طبق توافقی که با باشگاه سایپا انجام دادم قرار است با یک برنامه ریزی صحیح، کارهای اصولی را انجام دهیم به طوری که می خواهیم از یک نقطه شروع کنیم تا در نهایت به هدف مان که همان موفقیت است، برسیم. خوشبختانه باشگاه سایپا هم برای این منظور زمان کافی را در اختیار ما قرار داده است.

وی خاطرنشان کرد: ان شاءالله به لطف خدا می توانیم به جایی برسیم که باشگاه سایپا از لحاظ برنامه ریزی و ساختار فوتبالی الگوی سایر باشگاه ها باشد. ما می خواهیم با همکاری مسئولان باشگاه و همین طور با یک همدلی، به این هدف برسیم.

سرمربی جدید باشگاه سایپا تصریح کرد: ما برای آینده برنامه ریزی کرده ایم و قصد داریم با تغییر ساختار بازی تیم مان و همین طور تغییر در مباحثفرهنگی، یک تیم ایده آل بسازیم. امیدوارم تمام این صحبت ها و اهداف باشگاه با تلاش های من و همین طور همکاری مسئولان باشگاه محقق شود.

جلالی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا مبلغ قرارداد شما و مدت آن محرمانه است اظهار کرد: این گونه موارد را باید از مسئولان باشگاه بپرسید. من نمی توانم درباره این گونه مسائل صحبت کنم.