امیرحسین صادقی با بیان اینکه بازیکنان تلاش می کنند تا کارلوس کی روش به اهدافش در اردوی اتریش برسد، در گفت وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: ما اردوی بسیار خوبی را در آفریقای جنوبی برگزار کردیم و فکر می کنم کی روش به اهدافش در آن اردو رسید. امیدوارم همین دستاورد و بلکه بهتر از آن در اردوی اتریش هم وجود داشته باشد تا در آستانه جام جهانی تیم ملی آماده ای از منظر سرمربی تیم تشکیل دهیم. ما بازی های تدارکاتی جدی تری در اتریش برگزار می کنیم و اینها به تیم ملی کمک بیشتری می کند.

مدافع تیم ملی در پاسخ به اینکه آیا برنامه ویژه ای برای مهار مهاجمان خلاق حریفان در جام جهانی از جمله لیونل مسی دارید، گفت: موفقیت در فوتبال فقط با داشتن مهاجمان خوب و خلاق حاصل نمی شود. فوتبال یک رقابت یازده به یازده است و در تیم ملی هر یازده بازیکن باید تلاش کنند تا بتوانیم کل تیم حریف را مهار کنیم. باید یازده مرد جنگی باشیم تا موفق شویم. نباید فقط به یک بازیکن یا حتی یک تیم فکر کرد. اگر می خواهیم در برزیل نمایش خوبی مقابل حریفان داشته باشیم نباید هیچ کدام از آنها برای ما فرقی داشته باشد. فعلا در وهله اول تمرکزمان روی بازی با نیجریه خواهد بود و باور کنید با انگیزه و هدف بردن این تیم به میدان می رویم تا پس از کسب نتیجه خوب بتوانیم در بازی های بعدی هم شرایط بهتری داشته باشیم.

صادقی در واکنش به این سوال که فکر می کنید چه تیمی قهرمان جام جهانی ۲۰۱۴ و کدام بازیکن آقای گل جهان شود نیز اظهار کرد: از آنجا که تیم ملی اسپانیا را دوست دارم و از بازی هایش لذت می برم، دوست دارم این تیم دوباره قهرمان جهان شود. همینطور به خاطر علاقه ای که به تورس دارم دوست دارم او آقای گل جام جهانی شود.