ملت ایران: حسین طیبی پس از بازگشت تیم ملی فوتسال ایران از مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا در ویتنام در مورد این مسابقات گفت: هدف ما از حضور در این مسابقات قهرمانی بود و خیلی هم خوب بازی ها را شروع کردیم اما نمی دانم اتفاق و یا بدشانسی باعثشد، قهرمان نشویم. مردم از ما قهرمانی می خواستند حالا شرمنده آنها هستیم. در بازی فینال هم بهتر از ژاپن ظاهر شدیم اما خدا نخواست تا قهرمان شویم.

به نقل از تسنیم، وی در پاسخ به این سؤال که عدم حضور مصطفی نظری و محمد کشاورز در قهرمان نشدن ایران چقدر اثر داشته است، اظهار داشت: نظری و کشاورز از بهترین بازیکنان فوتسال جهان هستند و حضورشان بسیار تأثیرگذار بود اما من نمی توانم در این خصوص اظهارنظر کنم و کادر فنی باید پاسخگو باشد.

بازیکن تیم ملی فوتسال ایران در مورد اینکه آیا تیم کشورمان شخصیت قهرمانی در آسیا را داشت، گفت: ما از قبل می دانستیم ژاپن حریف اصلی مان برای کسب قهرمانی است و چین و ویتنام حریف ما به حساب نمی آمدند. ما در نیمه اول بازی با ژاپن بسیار خوب بازی کردیم و اگر توپ های مان به گل تبدیل می شد دیگر کار به ضربات پنالتی کشیده نمی شد.

طیبی درباره آقای گلی اش در مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا تصریح کرد: آقای گلی بدون قهرمانی فایده ای ندارد و مهم نیست. اتفاقاً آقای گلی بدون قهرمانی بیشتر آزاردهنده است.