ملت ایران: منچستریونایتد هفته سی و هشتم لیگ برتر انگلیس را با تساوی یک بر یک مقابل ساوتهمپتون به پایان رساند.
ریکی لمبرت دقیقه ۲۸ برای ساوتهمپتون و خوان ماتا ۵۴ برای یونایتدها گلزنی کردند. ساوتهمپتون با این تساوی شمار امتیازهای خود را به ۵۶ رساند تا در رده هشتم جدول رده بندی قرار بگیرد. منچستریونایتد هم با ۶۴ امتیاز با کسب رتبه نازل هفتم به کار خود در این فصل پایان داد.

رایان گیگز در مورد تجربه مربیگری خود در این تیم گفت: تجربه خوبی بود. فراز و نشیب های زیادی داشت اما از آن لذت بردم. هفته آینده در مورد همه چیز تصمیم گیری می کنم. در مورد شرایط مربیگری و جایگاهی که خواهم داشت فکر کرده و تصمیم نهایی را می گیرم. شاید هم تصمیم گرفتم یک سال دیگر به دوران فوتبالم ادامه دهم. مجبورم زودتر تصمیم بگیرم.

گیگز افزود: نتوانستیم راهی بازی های اروپایی شویم اما من انسان مثبت نگری هستم. می توانیم از این فرصت استفاده کرده و بیشتر به بازی های لیگ برسیم. می توانیم در دیدارهای جام حذفی و جام اتحادیه هم بهتر ظاهر شویم، کاری که در این فصل در انجامش موفق نبودیم. ما باشگاهی هستیم که دوست داریم همواره در جام های مختلف به قهرمانی برسیم. امسال برایمان هیچ چیزی نداشت. سعی می کنیم با قدرت بیشتری برگردیم. مربی جدیدی برای باشگاه خواهد آمد. بازیکنان جدید هم اضافه می شوند. می دانم که یک بار دیگر رو به جلو حرکت می کنیم.