ملت ایران: رئال مادرید در هفته سی و هفتم رقابت های لیگا شکست تلخی را برابر سلتاویگو متحمل شد. شاگردان آنچلوتی با پیروزی در این دیدار می توانستند شانس زیادی برای کسب عنوان قهرمانی داشته باشند، اما شکست آنها برابر یاران لوئیس انریکه باعثشد تا با جام قهرمانی خداحافظی کنند.

کارلو آنچلوتی، سرمربی ایتالیایی رئال مادرید از نمایش تیمش در دیدار برابر سلتاویگو راضی نیست، او می گوید شاگردان او پیروزی را به حریف هدیه کردند.

به نقل از ایسنا، آنچلوتی پس از بازی گفت: نمایش خوبی نداشتیم، به حریف اجازه دادیم تا روی اشتباه های بچگانه ما به دو گل برسد. بعد از دو گلی که دریافت کردیم تلاش کردیم که به بازی برگردیم، اما متاسفانه به خاطر آسیب دیدگی چند بازیکن نتوانستیم نتیجه را جبران کنیم. از این شکست احساس ناراحتی و ناکامی می کنیم.

او افزود: باید هر چه زودتر این شکست را فراموش کنیم، چرا که دیدار بسیار مهمی پیش رو داریم و آن فینال لیگ قهرمانان اروپاست. ما این فرصت را داریم که رویای دوستدارن خود را برآورده کنیم و پس از ۱۰ سال بار دیگر جام قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا را بالای سر بریم. این دیدار برای ما بسیار مهم است.

رئال مادرید پس از پیروزی ارزشمندی که برابر بایرن مونیخ در دو دیدار رفت و برگشت به دست آورد دچار افت شد و در سه بازی در رقابت های لیگا به میدان رفت تنها دو امتیاز به دست آورد. آنچلوتی درباره افت تیمش در دیدارهای اخیر لیگا این گونه سخن گفت: بعد از دو دیدار حساس برابر بایرن مونیخ از نظر بدنی کم آوردیم. ما تاوان آن دو بازی را دادیم. الان باید خود را آماده فینال حساس لیسبون کنیم. تنها نکته مثبت دیدار امروز ما برابر سلتاویگو بازگشت آربلوا و سامی خدیرا بود.

کریستیانو رونالدو در دیدار رئال مادرید برابر والنسیا آسیب دید و نتوانست در دیدار شب گذشته رئال مادرید برابر سلتاویگو به میدان برود. آنچلوتی درباره این سوال که آیا رونالدو به فینال لیسبون خواهد رسید یا نه؟ این گونه پاسخ داد: رونالدو تا حدود زیادی از آسیب دیدگی اش رهایی یافته است و آماده بازی در دیدار اخیر بارسلونا در رقابت های لیگا برابر اسپانیول است.

سرمربی ایتالیایی رئال مادرید درباره گرت بیل هم، گفت: بیل ۱۰۰ درصد آماده نبود به همین خاطر ترجیح دادم که در این دیدار به او بازی ندهم. نمی خواستم ریسک کنم، چرا که اصلا دوست ندارم برای او اتفاقی به وجود بیاید، چرا که ما دیدار حساسی در لیگ قهرمانان اروپا داریم و به همه ستاره های خود نیاز داریم.