ملت ایران: زلاتان ایبراهیموویچ، فوروارد سوئدی باشگاه پاری سن ژرمن در صحبت هایی به وین رونی، مهاجم انگلیسی یونایتد توصیه کرده تا به این باشگاه فرانسوی منتقل شود.

شنیده می شود که روابط او با سرالکس فرگوسن اخیرا به مشکلاتی برخورده و نگرانی های سرالکس در مورد افزایش وزن و دوری رونی از آمادگی جسمانی باعثشده تا اختلاف هایی میان آنها ایجاد شود. دراین میان زلاتان ایبراهیموویچ اعلام کرده که پاری سن ژرمن تنها باشگاهی است که رونی می تواند به آن فکر کند.

زلاتان در صحبت هایی به روزنامه سان گفت: «اگر رونی می خواهد بخشی از بهترین پروژه فوتبالی باشد، تنها یک تیم است که باید با آن قرارداد ببندد. فقط خود او می داند که در تابستان چه تصمیمی خواهد گرفت ولی پروژه ای که پاری سن ژرمن برروی آن کار می کند، کاملا واضح و روشن است. ما به اینکه قدرت اول فرانسه باشیم اتکفا نمی کنیم و می خواهیم برترین فوتبال قاره اروپا هم لقب بگیریم.»

ایبرا ادامه داد: «درک می کنم که مالکان باشگاه ما چرا به جذب وین رونی متمایلند. او یکی از ده مهاجم برتر قاره اروپاست.»

این درحالی است که آینده وین رونی هنوز روشن نیست و بعد از نیمکت نشینی او در بازی با رئال مادرید در مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا، گمانه زنی ها در مورد جدایی او از این باشگاه انگلیسی افزایش یافته است.