به گزارش ملت ایران به نقل از گل - ماریو گوتزه، ستاره باشگاه بوروسیا دورتمونددر پایان بازی تیمش مقابل مالاگا که با تساوی ۰-۰ دو تیم در اسپانیا به پایان رسید، ابراز حسرت نمود.

این بازی که در دور رفت مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا برگزار می شد، با تساوی بدون گل به پایان رسید و در پایان این مسابقه ماریو گوتزه ناامیدی اش از ناکامی در مبدل ساختن فرصت ها به گل ابراز کرد.

شاگردان یورگن کلوپ دراین بازی فرصت های زیادی داشتند تا به یک گل خارج از خانه برسند و در پایان این بازی گوتزه ۲۰ ساله به تنهایی دو موقعیت تک به تک را در طول ۵ دقیقه از دست داد و در نیمه دوم هم در بهره گیری ازموقعیت های تیمش ناکام ماند.

در پایان این مسابقه گوتزه به خبرنگاران گفت: «من می توانستم با زدن دست کم یک گل به تیمم کمک کنم. حیف شد که نتوانستم چنین کاری انجام دهم. ما باید از نتیجه بازی راضی باشیم و هنوزبازی برگشت دو تیم باقی مانده.»

از سوی دیگر ایلکای گوندوگان، هم تیمی گوتزه در دورتموند در صحبت هایی درمورد این بازی گفت: «ما در یک بازی خارج از خانه نمایش خوبی را به اجرا گذاشتیم و چندین فرصت فوق العاده خلق کردیم. ماریو خودش سه یا ۴ موقعیت خوب گلزنی داشت و معمولا دست کم یکی از این موقعیت ها را تبدیل به گل می کند. در نهایت خوب شد که توانستیم دروازه مان را بسته نگاه داریم.»