ملت ایران: وسلی اسنایدر، بازی ساز باشگاه گالاتاسرای در صحبت هایی به این نکته اشاره کرده که آمادگی کاملی برای رویارویی با تیم سابقش رئال مادرید نداشته

اسنایدر ۴شنبه شب و در دور رفت مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا در مصاف تیمش با رئال مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو از ابتدا در ترکیب تیمش به میدان رفت ولی بین دو نیمه تعویض شد؛ چرا که در طول ۴۵ دقیقه ابتدایی بازی نتوانست تاثیری در جریان بازی داشته باشد و در نهایت شاهد باخت ۰-۳ تیمش در این بازی شد.

در پایان این مسابقه اسنایدر هلندی به ان. او. اس گفت: «قطعا ناامیدم. می خواستم که تا پایان در این بازی حضور داشته باشم؛ به ویژه اینجا دربرنابئو که قبلا دراین ورزشگاه بازی می کرده ام. ولی نتوانستم این کار را انجام دهم و از این بابت احساس ناامیدی می کنم.»

اسنایدر ادامه داد: «از نظر فیزیکی در شرایط خوبی هستم و حس خوبی دارم. یک مشکل فیزیکی خیلی جزئی داشتم. چون مجبور بودم که خیلی بدوم ولی این بهانه نیست وگرنه می توانستم دراین بازی بهتر ازاینها کار کنم. معمولا وقتی آماده باشم این را در بازیهای تیمم می توان دید ولی دراین بازی این طور نبودم. وقتی این اتفاق نیفتد، زیاد در زمین مسابقه دیده نمی شوی. شاید خیلی بد به نظر برسد ولی عملکرد من خیلی ضعیف هم نبود.»

گالاتاسرای بعد از باخت ۰-۳ در مادرید به ترکیه بازگشته و روز شنبه میزبان مرسین ایدمان یوردو خواهد بود.