ملت ایران: داور: نواف عبدالله
اخطار: ایمان موسوی از استقلال
استقلال: سید مهدی رحمتی، حنیف عمران زاده، امیر حسین صادقی، پژمان منتظری، هاشم بیک زاده(علی حمودی ۵۷)، جواد نکونام، ساموئل، خسرو حیدری، ایمان موسوی(۴۶ سیاوش اکبرپور) و فرزاد حاتمی(آرش برهانی ۷۰)

شرح گلها:

۱-۰(الهلال): بازیکنان آبی پوش میزبان روی یک حرکت تیمی به گل رسیدند. گل زیبای آنها با پاس به سمت چپ دفاع استقلال و پاس به بیرون قحطانی بود که سالم الدوساری با ضربه ای قاطع الهلال را صاحب گل کرد. این گل بعد از چند جمله خطرناک از طرف بازیکنان الهلال به ثمر رسید.

۱-۱(استقلال): پژمان منتظری پاسخ بازی تهاجمی استقلال را داد. او با یک ضربه سر علی و بی نقص در دقیقه ۸۰ روی یک ارسال ایستگاهی بازی را مساوی کردتا شاگردان قلعه نویی به ادامه کار امیدوار تر باشند.

۲-۱(استقلال): آرش برهانی ۵ دقیقه بعد از گل منتظری، روی پاس عالی جباری صاحب توپ شد و با ضربه ای هوشیارانه فرار خود رادر پشت دفاع الهلال به گل تبدیل کرد.

بهترین بازیکن: مجتبی جباری، با دو پاس گل فوق العاده نقش موثری در این برد داشت. پاس گل دوم او کلاسی در حد جهانی داشت. در عین حال مهدی رحمتی هم با چند واکنش خوب طبق معمول عالی کار کرد. خسرو حیدری و پژمان منتطری هم دیگر ۵ ستاره های استقلال در این بازی بودند.