هفته سی و هشتم لیگ برتر انگلیس در حالی برگزار می شود که تیم های کاردیف سیتی و فولام سقوط شان به دسته پایین تر قطعی شده است.
فولام ۱۳ فصل در لیگ برتر انگلیس حضور داشت و دوران بسیار خوبی را سپری کرد اما در نهایت ماجراجویی آنها در لیگ برتر جزیره به پایان رسید. همه هواداران فولام دوست داشتند تیمشان در سطح نخست فوتبال انگلیس باقی بماند اما این اتفاق رخ نداد. اکنون فلیکس ماگات آلمانی سکان دار سپیدهای لندن است و در آخرین کنفرانس خود اعلام کرده می خواهد در فولام بماند و این تیم را بسازد.

فولام در دیدار امروز(یکشنبه) خود میزبان کریستال پالاس است. لیال توماس، مفسر فوتبال انگلیس و خبرنگار باشگاه فولام در این مورد و در خصوص رویارویی این دو تیم لندنی توضیحاتی ارائه کرده است.

«اشکان دژاگه یک مهره تهاجمی و خطرناک است. کریستال پالاس باید حواسش به بازیکنی مانند او باشد که به این شکل در زمین حرکت می کند. لویس هولتبی دارای خلاقیت بالایی است و هوگو رودایگا که به دلیل بیماری از حضور در ترکیب تیمش مقابل استوک سیتی محروم بود می تواند در این دیدار به میدان برود. امیدواریم که فولام بتواند فرم خوب خود را بازیابد. از سقوط فولام تعجب کردم و فکر می کنم این دیدار با حساب دو بر صفر به سود کریستال پالاس به پایان برسد.»