به گزارش ملت ایران به نقل از گل – دانی آلوس مدافع برزیلی باشگاه بارسلونا این روزها فکر و ذکرش را برروی بازی با پاری سن ژرمن در دور رفت مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا متمرکز کرده است.

او می داند که یکی از بازیکنانی که دراین بازی باید به شدت مراقبش باشد زلاتان ایبراهیموویچ است.

مدافع برزیلی بارسلونا روز جمعه در گفت و گو با رادیو مونته کارلو در مورد پاری سن ژرمن و حضور ایبرا در ترکیب این تیم در بازی رفت صحبت کرده و گفت: «زلاتان ایبراهیموویچ نگران کننده است. او یک بازیکن باثبات است و در بارسلونا هم بازیکن محبوبی است؛ حتی اگر چه پیراهن تیم دیگری را برتن دارد. من این افتخار را داشتم که با او هم تیمی باشم و با هم تمرین کنیم. زلاتان شخصیت خاص خودش را دارد و شخصیت تند و برجسته ای هم دارد ولی باید به خاطر کیفیت فوتبالی اش به او احترام گذاشت.»

بازیکن شماره ۲ بارسا در ادامه صحبت هایش درمورد زلاتان گفت: «ایبرا شخصیت سختی ندارد؛ شخصیت او همین طوری است. او دقیقا مثل من است. به خاطر مدل شخصیتی مان بعضی ها از ما خوششان می آید و بعضی ها نه. وقتی در حال کار کردن هستیم، یعنی وقتی در زمین چمن حضور داریم، باید بجنگیم و مبارزه کنیم. قرار نیست خودمان را تغییر دهیم تا مردم خوششان بیاید.»

روزنامه ال موندو دپورتیوو با بازتاب متن کامل صحبت های دانی آلوس به نقل از او نوشت: «من در گذشته هم مقابل ایبرا بازی کرده اند. در رقابت های فصل قبل لیگ قهرمانان اروپا و وقتی با میلان روبرو شدیم. این بازی هم مثل بازیهای همیشه خواهد بود. هرکسی از رنگ پیراهن تیم خودش دفاع خواهد کرد. باید مانع از آن شویم که زلاتان دروازه ما را باز کند. می دانیم که او بازیکنی است که می تواند در هر لحظه ای به گل برسد.»

آلوس با خنده در ادامه صحبت هایش گفت: «امیدوارم که مسی در دوئل رودررویش با ایبرا پیروز شود. هرچند که البته این دوئل فقط میان این دو نفر نیست؛ اگرلئو گل بزند و ایبرا نه، ولی ما ببازیم، این گلزنی به هیچ دردی نمی خورد. ما می خواهیم از هر نظر در این بازی به پیروزی برسیم. این بازی می تواند زیباترین بازی مرحله یک چهارم پایانی باشد. با دیدن کیفیت بازیکنان پاری سن ژرمن، براین باورم که این تیم پاریسی آماده بازی کردن مقابل بارسلونا و هر تیم دیگری از دنیاست.»

آلوس در بخش دیگری از صحبت هایش در مورد بازی حساس تیمش مقابل میلان در دور برگشت مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا گفت: «می ترسیدیم که مقابل میلان حذف شویم ولی در عین حال می دانستیم که می توانیم به جریان بازی ها برگردیم. ما غرور تیم قهرمان را یدک می کشیدیم. ایا حالا پاری سن ژرمن می تواند ما را حذف کند؟ احتمال کمرنگی وجود دارد. فوتبال همین است و نمی توانی خودت را شکست ناپذیر ببینی. پاری سن ژرمن ابزارهای کافی برای پیروز شدن را دارد ولی ما تمام توانمان را به کار می گیریم تا آنها رویایشان را مقابل ما مسجل نکنند.»

رویارویی با لوکاس، تیاگو سیلوا، ماکسول، الکس و موتا، برزیلی های پاری سن ژرمن سوال دیگری بود که از آلوس پرسیده شد و او در پاسخ گفت: «اینها دوستان من هستند، انسانهایی فوق العاده و استثنایی. بازی کردن مقابل آنها افتخار بزرگی است.»