ملت ایران: روبین فان پرسی مهاجم هلندی باشگاه منچستریونایتد بر این باور است که خستگی ممکن است نقش پررنگی در بازی امروز تیمش مقابل چلسی ایفا کند. دو تیم منچستریونایتد و چلسی امروز در تکرار بازی مرحله یک چهارم پایانی اف. ای کاپ انگلیس در استفمورد بریج به مصاف هم می روند. بازی قبلی این دو تیم با تساوی ۳-۳ در اولدترافورد به پایان رسیده بود و حالا آنها دو روز بعد از برگزاری آخرین بازی شان در لیگ برتر باید در تکرار این مسابقه مقابل هم قرار بگینرد.

روبین فان پرسی براین باور است که تنها ۴۸ ساعت استراحت برای بازیکنان دو تیم کافی نیست و یادآوری کرده که فشردگی بازیها ریسک مصدوم شدن بازیکنان را بالا می برد.

این مهاجم هلندی به خبرنگاران گفته: «فاصله میان بازیها خیلی کم است. مردم باید درک کنند که نمی توان منتظر بازی تماشایی ای بود؛ چون این ممکن نیست. طبیعتا در روز دوم، ماهیچه ها و عضلات بدن اوضاع خوبی ندارند ولی ما باید در این زمان مشخص شده بازی مان را برگزار کنیم. خیلی حیف است ولی ما نمی توانیم کاری انجام بدهیم. چون درروزهای میانی هفته بازیهای لیگ قهرمانان اروپا برگزار می شود و چلسی هم هنوز در رقابت های لیگ اروپا حاضر است و ۵شنبه بازی دارد.»

دراین میان رافا بنیتس سرمربی موقت چلسی هم نارضایتی اش را از برنامه فشرده بازیها ابراز کرده بود و گفته بود: «وقتی که یک یا دو بازیکنت را به همراه نداری، باید تیمت را مدیریت کنی. یک روز بعد از انجام بازی، خسته هستی و دو روز بعد از بازی، بیشتر از روز قبل احساس خستگی می کنی. واقعیت این است. در روز دوم بعد از برگزاری یک بازی، کار کردن برای همه دشوار است.»