به گزارش ملت ایران به نقل از گل - بعد از برد ۲-۹ بایرن مونیخ مقابل هامبورگ در رقابت های بوندس لیگای آلمان در روز شنبه، آرین روبن ستاره هلندی باواریایی ها اعلام کرد که به روزهای اوجش بازگشته است.

با برد دورتموند مقابل اشتوتگارت در بازی روزشنبه، باواریایی ها نتوانستند قهرمانی زودهنگامشان در بوندس لیگا را جشن بگیرند ولی با ارائه یک بازی استثنایی به بردی تاریخی مقابل هامبورگ دست یافتند.

درپایان این بازی، آرین روبن در گفتگو با خبرنگاران به این نکته اشاره کرد که سیستم چرخشی اعمال شده از سوی یوپ هاینکس به او و سایر هم تیمی هایش کمک زیادی کرده است. روبن به خبرنگاران گفت: «هواداران در روز شنبه بازی فوق العاده ای را دیدند. این یکی ازآن بازی های عجیبی بود که به طور معمول رخ نمی دهدو تجربه اش نمی کنی. ما خیلی خوب بازی کردیم ولی راستش رابخواهید هامبورگ هم خیلی ضعیف کار کرد و به همین خاطر ما توانستیم آنها را به این طوری به زانو دربیاوریم.»

روبن ادامه داد: «الان برای باشگاه خیلی خوب است که سرمربی تیم خوبی را دراختیار دارد. الان فقط بحثبازیکنان حاضر در زمین مطرح نیست. بازیکنان در داخل زمین ریتم بهتری را به نمایش می گذارند و همین باعثمی شود تا تو احساس قدرت بیشتری بکنی. الان من به روزهای اوجم بازگشته ام.»

علاوه بر روبن، ژردان شکیری هم که دراین بازی در ترکیب اصلی تیمش قرار داشت، توانست نمایش خیره کننده ای را به اجرا بگذارد. او گل اول تیمش را به ثمر رساند و یک پاس گل هم داد و در پایان این بازی به خبرنگاران گفت: «می توانید ببینید که جایگاه تک تک بازیکنان قابل تغییر است. همین نکته کلید موفقیت ماست. خیلی خوب می شد اگر شنبه شب می توانستیم قهرمانی مان در بوندس لیگا را هم جشن بگیریم ولی حالا این هفته نشد، در هفته بعد این کار را انجام می دهیم.»