ملت ایران: تیم فوتبال پرسپولیس امروز سال جدید را با یک پیروزی دو ستاره در آزادی جشن گرفت، پیروزی که جدا از جنبه‌ی شیرین برد سه امتیازی آن، یک جنبه‌ی دیگر نیز داشت و آن شکستن طلسم ناکامی ۹۱ روزه‌ی کریم انصاریفرد در به ثمر رساندن گل بود.

شاگردان یحیی گل‌محمدی در روزی که بازی را تقریبا تا ۱۵ دقیقه‌ی پایانی از حریف قعرنشین و مدعی سقوط خود عقب بودند، در عرض تنها ۴ دقیقه دو گل به ثمر رساندند و پیروزی را با گل‌های انصاریفرد و محمد نوری به نام خود سند زدند.

این هم تعظیم آقای گل سابق که با یک گل نوروزی

استارت گل اول را محمد نوری با نفوذ خود به محوطه‌ی جریمه زد، اما این کریم بود که فرصت را غنیمت شمرد و در یک موقعیت تقریبا نامتعادل یک شوت ۵۰-۵۰ را راهی دروازه‌ی پیکان کرد که البته این شوت با برخورد به پای مدافع حریف راهی دروازه‌ی پیکان امیدوار به پیروزی شد.

تنها ۴ دقیقه بعد محمد نوری که تا آستانه‌ی فرو ریختن دروازه‌ی پیکان پیش رفته بود، دروازه‌ی این تیم را روی ضربه‌ی کرنر هادی نوروزی فرو ریخت تا بازی زیبای خود را گل سه امتیازی در این دیدار تکمیل کند.

خانزاده مدافع مورد علاقه‌ی یحیی گل‌محمدی، امروز بسیار خوش‌شانس بود که بازی باخته جای خود را به یک پیروزی در دقایق پایانی داد. او در صحنه‌ی گل اول کاملا مقصر بود، جائی‌که روی کورس با حکیم نصاری کم آورد و توپ نیز در یک موقعیت ریباند به وحدانی رسید تا دروازه‌ی پرسپولیس گشوده شود.

این هم شوخ‌ترین فیروز سال؛ کسی که در لحظاتی از بازی که تیمش شکست را پذیرفته بود بی‌شک به مصاحبه‌ی مطبوعاتی خود و البته جواب‌های نکته‌دارش می‌اندیشید تا شاید جذابیت نداشته‌ی نمایش‌های پیکان را در مصاحبه‌ی رسانه‌ای خود جبران کند و هضم تجربه‌ی سقوط را آسان‌تر!

تشکر ستاره‌ها از حمایت‌های نوروزی هواداران! این کاپیتان قدمش خوش‌یمن بود.