تیم والیبال متین ورامین در نخستین بازی خود در رقابت های جام باشگاه های جهان برابر نماینده برزیل با نتیجه سه بر صفر باخت؛ در پایان این بازی یواندی، بازیکن ساداکروزیر در نشست خبری درخصوص این بازی اظهار داشت: بازی را کمی پایین تر از توانایی هایمان آغاز کردیم، اما در طول مسابقه بهتر شدیم. ابتدا روی دفاع بهتر شدیم و سپس توانستیم خودمان را در این مسابقه پیدا کنیم. حالا باید برای مسابقه بزرگ فردا مقابل نماینده روسیه آماده باشیم. معتقدم که برای این مسابقه آماده خواهیم بود و تیم بهتر برنده خواهد شد.

همچنین دنیله بانیولی، سرمربی متین ورامین در ادامه این نشست خبری گفت: می خواهم به ساداکروزیرو تبریک بگویم، زیرا نشان داده اند که بهتر از ما هستند. چیزی که ما از این مسابقه انتظار داشتیم این بود که برخی نکات مثبت را از تیم ببینیم. برخی شرایط خوب را دیدم، اما مطمئناً مقابل تیم قدرتمندی مثل سادا مشکلاتی در حمله داشتیم؛ مسابقات برای ما از فردا شروع می شود!

مارسلو مندز، سرمربی سادا کروزیرو نیز عنوان کرد: من هم می خواهم به تیم ایرانی به دلیل بازی خوبی که به نمایش گذاشتند، تبریک بگویم. آنها با سرویس ها و کار تاکتیکی بسیار خوب کار را برای تیم ما بسیار سخت کردند. امروز ما توانستیم در طول مسابقه مشکلاتمان در دریافت ها را حل کنیم و در حمله بهتر ظاهر شویم که در پایان باعثشد خوب بازی کنیم و به پیروزی برسیم.