کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران ۲۸ بازیکن را برای حضور در اردوی آماده سازی این تیم که قرار است در تاریخ ۱۲ تا ۳۰ مِی(۲۲ اردبیهشت تا ۹ خرداد) در اتریش برگزار شود دعوت کرده است.

یکی از بازیکنانی که کارلوس کی روش برای حضور در اردوی تیم ملی از او دعوت به عمل آورده است مسعود شجاعی، هافبک تیم فوتبال لاس پالماس اسپانیا است. بر اساس گزارش سایت «Tinta Amarilla» اسپانیا مسعود شجاعی روز گذشته(دوشنبه) از سوی فدراسیون فوتبال ایران برای حضور در اردوی تمرینی تیم ملی دعوت شد. تیم ملی ایران قرار است در اردوی اتریش با بلاروس، مونته نگرو و آنگولا بازی کند.

این گزارش همچنین مدعی شده باشگاه لاس پالماس از مسعود شجاعی خواسته با فدراسیون فوتبال ایران مذاکره کند تا در صورت امکان دو هفته دیرتر به اردوی تیم ملی ایران ملحق شود که این دو هفته مهلت از بازی لاس پالماس مقابل تنریف در تاریخ ۱۰ مِی(۲۰ اردیبهشت) به حساب خواهد آمد. نه خود مسعود شجاعی و نه باشگاه لاس پالمای در این خصوص اظهارنظری نکرده اند.

اگر فدراسیون فوتبال ایران و کارلوس کی روش با این درخواست باشگاه لاس پالماس موافقت کنند هافبک ۲۹ ساله تیم ملی کشورمان در تاریخ ۳ خرداد به اردوی تیم ملی در اتریش ملحق خواهد شد. اگر کی روش با این درخواست لاس پالماس موافقت کند شجاعی پس از بازی با تنریف در دیدار این تیم مقابل رئال مادرید کاستیا هم حضور خواهد داشت، این در حالی است که پیش از این قرار بود مسعود پس از بازی با تنریف به اردوی تیم ملی ملحق شود.


زردپوشان جزایر قناری در فاصله پنج هفته مانده به انتهای فصل جاری لیگ دسته دوم اسپانیا موسوم به لیگا آدلانته با ۵۷ امتیاز در مکان چهارم جدول رده بندی این رقابت ها قرار دارد و شانس صعود به لالیگا را دارد.