لیورپول در هفته سی وششم لیگ برتر در خانه کریستال پالاس با تساوی پرگل ۳ بر ۳ متوقف شد تا شانس این تیم برای قهرمانی در لیگ برتر کاهش یابد.

برندان راجرز، سرمربی لیورپول پس از توقف تیمش برابر کریستال پالاس گفت: فکر می کنم دیگر شانسی برای قهرمانی در لیگ برتر نداشته باشیم. منچستر سیتی در دو بازی باقی مانده خود پیروز خواهد شد و به قهرمانی خواهد رسید. اگر می خواستیم شانس قهرمانی مان حفظ شود، باید کریستال پالاس را می بردیم که موفق به این کار نشدیم. اکنون منچستر سیتی سرنوشت قهرمانی را در دستان خود دارد و به نظرم قهرمان خواهد شد.

سرمربی لیورپول در ادامه گفت: نتیجه بسیار بدی کسب کردیم. اصلا انتظار نداشتیم ۲ امتیاز حساس از دست بدهیم. باید این دیدار را بررسی کنم و اشتباهات تیم را متوجه شوم. البته باید بگویم که کاملا از عملکرد مهاجمان خود راضی هستم. توانستیم در یک دیدار سخت خارج از خانه ۳ گل به ثمر برسانیم اما اشتباهات مدافعان باعثشد نتوانیم به ۳ امتیاز مسابقه دست یابیم. با این همه این فصل هر طور هم که تمام شود، برای ما فصل رویایی بوده است. کسب ۸۱ امتیاز و تلاش برای قهرمانی فوق العاده است. هفته آخر برابر نیوکاسل بازی خواهیم داشت و تلاش خواهیم کرد تا فصل را با یک برد روحیه بخش به پایان برسانیم.

راجرز ادامه داد: پس از پایان مسابقه بازیکنان لیورپول خیلی ناراحت بودند چرا که ما تا دقیقه ۷۵ نمایشی فوق العاده ارائه دادیم و مهاجمان ما توانستند ۳ گل به ثمر برسانند. باید به بازیکنان کریستال پالاس تبریک بگویم. آنها روحیه جنگندگی خود را به نمایش گذاشتند و توانستند بازی ۳ بر صفر باخته را به تساوی ۳ بر ۳ تبدیل کنند.

سرمربی جوان لیورپول در پایان گفت: البته خیلی وقت ها در فوتبال اتفاقات عجیبی رخ می دهد که اصلا انتظار آن را ندارید. این هفته در اسپانیا شاهد بودیم که هر سه تیم مدعی قهرمانی امتیاز از دست دادند. ممکن است منچستر سیتی نیز نتواند در بازی های باقی مانده خود به پیروزی برسد اما چیزی که اکنون جدول به ما نشان می دهد این است که منچستر سیتی شانس نخست قهرمانی است.

لیورپول در بازی پایانی خود در لیگ برتر در خانه از تیم نیوکاسل پذیرایی خواهد کرد و منچستر سیتی نیز در دو بازی خانگی برابر آستون ویلا و وستهام به میدان خواهد رفت.