یوونتوس در هفته سی وششم رقابت های سری A دوشنبه شب در ورزشگاه خانگی خود به مصاف آتالانتا می رود. این در حالی است که تکلیف قهرمانی شاگردان کونته با شکست غیرمنتظره رم برابر کاتانیا نهایی شد.

آنتونیو کونته، سرمربی موفق یوونتوس که سومین قهرمانی پیاپی را با این تیم به دست آورد یک رکورد با بیانکونری به جای گذاشت؛ چرا که تاکنون هیچ مربی نتوانسته است این تیم را سه بار پیاپی قهرمان رقابت های سری A کند. به گزارش ایسنا، کونته پس از نهایی شدن قهرمانی تیمش گفت: قهرمانی در رقابت های سری A آن هم برای سومین سال پیاپی طعم خاصی دارد. یوونتوس تاکنون نتوانسته است چنین افتخاری را به دست آورد. خوشحالم که این تیم با هدایت من برای نخستین بار به این افتخار دست یافت.

او افزود: حتی اسطوره های یوونتوس هم نتوانسته اند این تیم را سه بار پیاپی قهرمان کنند. مهم چگونگی قهرمانی یوونتوس نیست. مهم این است که این تیم بزرگ بار دیگر قهرمان رقابت های سری A شد. قهرمان شدن حس بسیار جالبی به آدم می دهد. واقعا از قهرمانی تیمم خوشحال هستم.

یوونتوس در جدول رده بندی رقابت های سری A با ۹۳ امتیاز صدرنشین است. رم با ۸۵ امتیاز دوم است و ناپولی هم با ۶۹ امتیاز در جایگاه سوم قرار دارد.