به گزارش ملت ایران به نقل از گل - یورگن کلوپ سرمربی باتجربه بوروسیا دورتموند در صحبت هایی اعلام کرده که تا زمانی که قهرمانی باواریایی ها در رقابت های بوندس لیگا مسجل نشود، به آنها تبریک نمی گوید.

بایرن مونیخ در حال حاضر با ۲۰ امتیاز اختلاف نسبت به بوروسیا دورتموند رده دومی در جدول بوندس لیگا صدرنشین است و این درحالی است که تنها ۲۶ بازی از رقابت های این فصل برگزار شده. حالا در این هفته اگر بایرن مونیخ موفق به شکست دادن هامبورگ شده و دورتموند در کسب پیروزی مقابل اشتوتگارت ناکام بماند، از نظر محاسبات ریاضی، قهرمانی باواریایی ها قطعی می شود.

کلوپ، سرمربی دورتموند که کاملا در جریان شرایط موجود هست اعلام کرده که نمی خواهد شاهد لغزش تیمش باشد و امیدوار است که تیمش بتواند دست کم برای یک هفته جشن قهرمانی بایرن را به تعویق بیندازد.

کلوپ در صحبت هایی به روهر ناچریختن گفت: «در زمان مسجل شدن قهرمانی بایرن، من با شادمانی به آنها تبریک می گویم ولی روز شنبه این اتفاق نمی افتد؛ چون ما می خواهیم اشتوتگارت را شکست دهیم. این طور به نظر می رسد که اشتوتگارت همیشه عملکرد فوق العاده ای را مقابل دورتموند به اجرا می گذارد و بازیهای ما مقابل آنها همیشه بازیهای فشرده و نفس گیری از آب در می آیند.»