مبارک است. بازی را بردید؟

بازی خوبی بود. بعد از ۲باخت بد موقع توانستیم بازی را ببریم. نیمه اول خیلی خوب ومنطقی بازی کردیم و از موقعیت هایمان به نحو احسن استفاده کردیم. داماشی ها در خانه خودشان با فشار تماشاگران عرصه را به ما سخت کرده بودند. اما تیم ما منطقی دفاع کرد اگرچه کمی استرس داشتیم و گل هم خوردیم اما بعد از آن خوب کار کردیم تعویض های خوبی هم انجام شد که به کمک ما آمد و در نهایت بازی را بردیم.

کمک مربی شما چرا اخراج شد؟

دقیقه ۷۰ ایشان اخراج شدند گویا داور اعتراض تشخیص داده بودند. کمک آقای تونی در حال فریاد زدن دستورات تاکتیکی تونی بوده اند اما داور این را اعتراض تشخیص داد و رای به اخراجش داد. مثل اینکه اشتباه شده بود چون در تیم ما فقط تونی است که داد می زند!

زمین خوردن تونی را دیدی؟

نه. من دور بودم وندیدم اما بعداً شنیدم که کمی احساساتی شده اند و میخواستند بطری آب را شوت کنند که بطری زیر پایشان رفته است و سر خورده اند. امیدوارم آسیبی ندیده باشند.

دیدگاهت در باره ی تونی چیست؟

مربی دوست داشتنی و زحمتکشی هستند. تونی با تمام وجود زحمت می کشد و سعی می کند پول حلال به خانه ببرد. ایشان همیشه در ذهن من می مانند. از تونی چیزهای زیادی یاد گرفتم همانطور که از کمالوند، قلعه نوعی و جلالی هم چیزهای زیادی یاد گرفتم.

به تبریز می روید؟

نه با اتوبوس به تهران می رویم تا هتل اقامت کنیم و برای رفتن به عربستان آماده شویم. بازی حساسی داریم اما ما برای بردن می رویم.