غلامرضا رضایی در مورد شرایط فولاد برای بازی با السد قطر اظهار داشت: با توجه به اینکه ما تیم اول و تنها تیم ایرانی هستیم که به مرحله دوم لیگ قهرمانان آسیا صعود کردیم پس جوانان فولاد انتظار دارند که همینگونه با آنها برخورد شود. ما فولاد خوزستان هستیم و برای صعود به نیمه نهایی و حتی فینال لیگ قهرمانان آسیا حمایت بیشتر را مخصوصا از طریق رسانه ها می خواهیم تا این بچه ها بیشتر دلگرم شوند.

وی افزود: خداراشکر از نظر فردی و تیمی در بهترین شرایط ممکنه هستیم و با انگیزه و روحیه مضاعف به قطر رفتیم. در هفته جاری به خوبی روی نقاط ضعف و قوت السد قطر کار کردیم و به خوبی این تیم پرمهره را می شناسیم. قرار است در دو روز آینده نیز فیلم بازی های السد را آنالیز کنیم تا با خیال راحت به مصاف این تیم برویم.

رضایی ادامه داد: درست است که ما به عنوان تیم اول به مرحله بعد صعود کردیم اما بازی مقابل السد شرایط خاص خودش را دارد آنها تیمی فوق العاده حرفه ای و خطرناک هستند و به هیچ عنوان حق اشتباه نداریم بچه ها می دانند که بازی ما با السد اصلا آسان نیست تا بخواهیم حریف را با غرور دست کم بگیریم به همین دلیل برای این بازی سخت با تمام وجودمان به میدان می رویم و مطمئن باشید بسیار باهوش و با تمرکز بالا به دنبال یک نتیجه خوب در قطر هستیم.

وی در خصوص صحبت هایی که در مورد مدارک جعلی فولادی ها مطرح شده گفت: ما حرف هایمان را در زمین زدیم. از این موضوع هیچ خبری نداشتم تا روز گذشته در تمرینات دیدم بچه ها درباره این موضوع حرف می زنند ما نباید تمرکز تیمی خود را به هم بزنیم و کاری به این حرف ها نداریم و قهرمان شدیم و حالا هم تمرکزمان به بازی حساس مقابل السد قطر است.

وی افزود: ما بازی حساسی را در پیش داریم. السد سابقه قهرمانی آسیا را دارد و این موضوع اجازه نمی دهد به مسائل دیگری فکر کنیم. ما باید در قطر به نتیجه دلخواه برسیم تا در خوزستان کار السد را یکسره کنیم مطمئن باشید در خوزستان، در اهواز با حمایت هواداران السد حرفی برای گفتن مقابل ما ندارد اما نتیجه در قطر هم برای ما خیلی مهم است رضایی در پایان درباره عدم دعوتش به تیم ملی نیز گفت: خیلی دوست دارم با فولاد به بازی های پایانی لیگ قهرمانی آسیا برسم چون با تیمی که داریم پتانسیل این موضوع را در بین بچه ها می بینم. کارمان سخت است اما باید برای رسیدن به هدفمان و شنیدن حرف هایمان تلاش کنیم تا به بازی های پایانی لیگ قهرمانان برسیم و به آسیا ثابت کنیم هنوز فوتبال ایران در رده باشگاهی حرف های زیادی برای گفتن دارد اما در مورد تیم ملی هم هیچ حرفی ندارم انشاءالله تا بعد.