ملت ایران: پپ گواردیولا سرمربی آینده ی باشگاه بایرن مونیخ در سفر خود به بارسلونا با برخورد تعجب آوری از سوی باشگاه سابق خود مواجه شد.

به گزارش FCBayern. ir و به نقل از روزنامه ی اسپانیایی مارکا، بارسایی ها گواردیولا را به باشگاه راه ندادند هر چند که او تا عید پاک در اسپانیا خواهد ماند و با خوان لاپورتا رئیس سابق باشگاه قرار ملاقات خواهد داشت اما به نظر باشگاه کاتالانی از ترس آنکه گواردیولا به رایزنی برای جذب بازیکنان و کارمندان برای باشگاه بایرن بپردازد این اقدام را انجام دادند.

چند روز پیش رسانه ها از برنامه ریزی گواردیولا برای به خدمت گرفتن فیزیوتراپیست باشگاه بارسلونا برای همکاری با وی در باشگاه بایرن خبر داده بودند

روزنامه آ. اس در گزارشی به این نکته اشاره کرده که پپ گواردیولا که فصل آینده هدایت بایرن مونیخ را رد دست خواهد داشت، در بارسلونا با سران باشگاه بایرن مونیخ دیدار و گفتگو کرده. در این جلسه، کارل هاینس رومنیگه، نایب رئیس باشگاه بایرن و ماتیاس سامر مدیر ورزشی باشگاه باواریایی نیز حضور داشتند تا برای فصل آینده برنامه ریزی کنند.

روزنامه آ. اس به گزارش بیلد به این نکته اشاره کرده که دو تا از نیروهای امنیتی باشگاه بارسلونا یعنی دومنک تورنت و کارلس پلانچارت بارسلونا را در دوران مربیگری اش در آلمان همکاری کنند.