به گزارش ملت ایران به نقل از گل - روبرتو مانچینی، سرمربی منچسترسیتی، سرانجام پذیرفت که تیمش شانسی برای قهرمانی در رقابت های این فصل لیگ برتر ندارد.

شکست ۲-۰ منچسترسیتی مقابل اورتون، فاصله این تیم با رقیب همشهری را به ۱۵ امتیاز افزایش داد و اگرچه دو تیم باید به زودی در الدترافورد مقابل هم قرار بگیرند، مانچو امید چندانی به تکرار موفقیت سال گذشته ندارد.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت: " این بار شرایط مشخص شده؛ ما شانسی برای قهرمانی نداریم. ما از اینکه نمی توانیم قهرمان لیگ برتر شویم، ناراحتیم اما باید قبول کرد که منچستریونایتد بهتر از ما کار کرده است.

کار تمام شده اما چیزی تغییر نکرده است زیرا ما تا پایان کار خودمان را انجام می دهیم. ما باید تلاش کنیم تا بازی های خوبی را به نمایش بگذاریم؛ ضمن اینکه دیدار نیمه نهایی اف ای کاپ(مقابل برنده دیدار چلسی - منچستریونایتد) باقی مانده است.

چلسی در ۴ امتیازی ماست و تاتنهام هم ۵ امتیاز فاصله دارد. به همین دلیل بسیار مهم است که همچنان به سختی کار کنیم. می دانیم که در فوتبال قهرمانی برای دومین فصل پیاپی دشوار است. اما برای ما رسیدن به قهرمانی در جام حذفی و همین طور جایگاه دوم لیگ برتر اهمیت زیادی دارد. "

او همچنین در مورد دلیل مصاحبه نکردنش بعد از شکست مقابل اورتون، گفت: " نمی خواستم چیز بدی بگویم. واقعا ناراحت بودم.
ما ۲۲ شوت به سمت دروازه زده بودیم اما حتی یک بار هم موفق به گلزنی نشدیم. این مشکلی است که ما امسال داشتیم؛ اینکه به اندازه کافی گلزنی نکردیم.

وقتی شما یک تیم بزرگ با بازیکنان خوب هستید، باید همیشه قوی باشید؛ چه ببازید و چه ببرید. "