ملت ایران: توتی، کاپیتان اسطوره ای رم، معتقد است که در دنیای فوتبال، تنها لیونل مسی، ستاره آرژانتینی بارسا، از او بهتر است.

این مهاجم ۳۶ ساله که به تازگی شایعاتی در مورد بازگشتش به تیم ملی ایتالیا منتشر شده، تایید کرد که مسی در سطح متفاوتی با سایرین است اما قویا معتقد است که از هیچ بازیکن دیگری پایین تر نیست.

توتی در گفتگو با گاتزتا دلو اسپورت گفت: " تنها یک بازیکن وجود دارد که می تواند کاری را انجام دهد که من نمی توانم و آن مسی است.

فکر نمی کنم بازیکن ایتالیایی وجود داشته باشد که بتوانم او را در لیست بالاتر از خودم قرار بدهم. هرچند آمار خود گویای همه چیز است. "

او همچنین مارچلو لیپی، سرمربی سابق تیم ملی ایتالیا را مورد ستایش قرار داد و گفت که دوست دارد در آینده با ژوزه مورینیو کار کند.

" از نظر من، لیپی بهترین مربی ای است که با او کار کردم. او از کاریزمای فوق العاده ای برخوردار بود. البته کاپلو و اسپالتی هم مربیان فوق العاده ای بودند.

با چه مربی ای دوست دارم کار کنم؟ مورینیو "
توتی در مورد ماریو بالوتلی، مهاجم میلان، که در ماه های اخیر نمایش های بسیار خوبی ارائه داده، گفت: " می توانم بگویم که او می تواند یک پدیده باشد اما به شیوه کاری و رفتارش بستگی دارد. این به کارهایی که او در خارج از زمین انجام می دهد هم بستگی دارد. "