اسماعیل حسن زاده در گفت و گو با ایرنا با اشاره به شکایت باشگاه فجر شهید سپاسی شیراز از باشگاه پیکان تهران گفت: امروز شکایت رسمی باشگاه فجر از باشگاه پیکان را دریافت کرده و پرونده این شکایت را به جریان انداختیم.

وی افزود: بررسی های خود را در باره این پرونده آغاز کردیم و بزودی با دریافت نتایج استعلام ها، رای خود را در این باره صادر خواهیم کرد.

رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که شکایت باشگاه فجر از تیم پیکان در چه موردی بوده است، نیز گفت: از باشگاه پیکان به دلیل استفاده از بازیکنی که وضعیت مشمولی و نظام وظیفه مشخصی ندارد، شکایت شده است.

حسن زاده با بیان اینکه البته این موضوع هنوز برای ما مسجل نشده است، تصریح کرد: مستندات باشگاه فجر را بررسی کرده و استعلام های لازم را از دستگاه های ذیربط در این باره کسب خواهیم کرد.

وی در پاسخ به این پرسش چه وقت در این خصوص رای صادر خواهد شد، نیز اظهار داشت: به محض دریافت نتایج استعلام های مربوطه، رای خود را در این خصوص صادر خواهیم کرد.

وی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه آیا امکان دارد تیم پیکان با این شکایت از راهیابی به لیگ برتر فوتبال باز بماند و تیم فجر جایگزین آن شود نیز گفت: مستندات شاکیان در حال بررسی است و از آنجا که ۱۰ احتمال مختلف وجود دارد، از هم اکنون نمی توان در باره این موضوع اظهارنظر قطعی کرد.