مهرداد پولادی ابتدا در خصوص اردوی آفریقای جنوبی اظهار داشت: با توجه به شرایط تمرینی و مخصوصاً تمرینات بدنسازی به نظرم گام بلندی را پس از اردوی آفریقا برای حضور موفق در جام جهانی برداشتیم. بالاخره امکاناتی که در آفریقا به ما داده بودند باعثشد تا تمرینات خوب و منسجمی را دنبال کنیم تا هر روزی که به جام جهانی نزدیک تر می شویم آماده تر شویم.

به نقل از فارس، وی در مورد برخی اخبار مبنی بر شرایط نامناسب مکان اردو و زمین چمن نیز گفت: مشکلی نبود، ما امکانات و شرایط تمرینی خوبی داشتیم و حتی هتل بسیار خوبی را برای ما تدارک دیدند و ما راضی هستیم.

پولادی ادامه داد: مشکل اصلی ما لباس هایی بود که در اختیار داشتیم. نمی خواهم حرف تکراری بزنم اما باور کنید در شأن تیم ملی نبود که یک دست گرمکن داشته باشد. ما زیاد تر از حد نمی خواهیم اما ما نماینده ایران بزرگ هستیم واقعاً در شخصیت فوتبال کشور ما نیست که به این شکل لباس ها را بپوشیم. متأسفانه نمی دانم چرا هیچ کس پیگیری نمی کند، حداقل کاری کنید که کیفیت لباس ها تغییر کند چون این گونه رفتارها در شأن تیم ملی نیست.

وی تأکید کرد: باید تجدیدنظر کنند ما نمی خواهیم که ۵۰ دست لباس به ما بدهند می گوییم در حد و نام ایران و شخصیت ایران که جزو ۳۲ تیم برتر جهان به یک رویداد بزرگ راه پیدا کرده نگاه ویژه کنند.

مدافع تیم ملی در پاسخ به سؤالی که با این وضعیت آیا به تیم ملی خوش بین هستید، یا خیر گفت: ما برای مردمان در برزیل می جنگیم و تمرینات خوبی داشتیم. اگر هم حرف از این لباس می زنیم دل مان برای تیم ملی می سوزد. ما باید برای بزرگ ترین رویداد جهان آماده شویم و باید صد درصد بیشتر کار کنیم. ما باید بدانیم در روزهای آینده حتی باید سخت تر از اردوی آفریقا کار کنیم تا ان شاءالله با همین روند به برزیل برویم.

پولادی در مورد بازی های دوستانه تیم ملی نیز گفت: بازی های خوبی بود. با نظرم با ماکت های خوب نیجریه بازی کردیم. تیم های آفریقایی بسیار پرقدرت و خوب مقابل ما ظاهر شدند. فکر کنم کی روش هم به دنبال این بود تا بچه ها را کنار هم بچیند. ان شاءالله در اردوی اتریش هم همه بچه ها باشند تا بتوانیم بازی های تدارکاتی کامل تری را داشته باشیم.

وی در پایان در مورد انتخاب علیرضا رحیمی به عنوان مدیرعامل پرسپولیس و ماندن یا رفتن خودش نیز گفت: بالاخره رحیمی مدیری است که چند سالی در تیم خوب سپاهان بوده و در فدراسیون هندبال نیز کارنامه درخشانی دارد ان شاءالله بتواند به پرسپولیس خدمت کند و این تیم را سربلند کند. امسال پرسپولیس در آسیا کار سختی دارد و باید نگاه ویژه به این تیم شود. درباره خودم هم باید بگویم همه مردم می دانند که من فصل گذشته یک ریال هم از پرسپولیس نگرفتم ولی باید ببینم شرایط چه می شود، باید ببینیم تکلیف قراردادها چه می شود و آیا می خواهند طلب ما را بدهند یا خیر. من هیچ وقت شرط و شروط برای تیم بزرگ پرسپولیس نمی گذارم ولی اگر قرار باشد بمانم با صحبت خیلی از مشکلات حل می شود. من فقط می خواهم که مسئولان پرسپولیس من را درک کنند که چه شرایطی در فصل گذشته داشتم. دیگر همه چیز دست خدا است اما در همین پایان از تمام هواداران پرسپولیس تشکر می کنم که در طول یک سال گذشته من را همیشه مورد لطف خود داشتند. باور کنید اگر هواداران و کادر فنی پرسپولیس نبود نمی دانم چه اتفاقی می افتاد.