نایمخن با درخشش مهاجم ایرانی خود در هفته پایانی لیگ هلند موفق شد، آژاکس را با تساوی دو بر دو متوقف کند تا یاران جهانبخش با نجات از سقوط به دسته پایین تر به دیدار پلی آف برسد.
آنتون یانسن، سرمربی نایمخن پس از نتیجه با ارزش تیمش برابر آژاکس گفت: نتیجه بسیار خوبی کسب کردیم. در دقایق پایانی مسابقه ضربان قلب من بسیار بالا رفته بود. دو بار از حریف عقب افتادیم اما در نهایت توانستیم به مسابقه باز گردیدم.

یانسن در ادامه با تمجید از علیرضا جهانبخش گفت: عملکرد جهانبخش برابر آژاکس بی نظیر بود. او در این دیدار معجزه کرد. دو گل بی نظیر جهانبخش می تواند ما را در لیگ نگه دارد. از بازی او در این دیدار کاملا راضی هستم. وقتی جهانبخش به میدان آمد تیم ما در خط حمله کاملا عملکرد متفاوتی با نیمه نخست ارائه داد. از این نتیجه بسیار هیجان زده شدم. امیدوارم که در دیدار پلی آف نیز پیروز شویم تا در لیگ هلند باقی بمانیم.

همچنین رسانه های هلندی نیز پس از نمایش درخشان جهانبخش به تمجید از بازیکن ایرانی این تیم پرداختند.

پایگاه اینترنتی " SPORT۱ " هلند با تمجید از جهانبخش نوشت: دو گل علیرضا جهانبخش لیگ را برای نایمخن خرید. او که به عنوان بازیکن تعویضی به زمین مسابقه آمد توانست بازی را کاملا به نفع تیم خود تغییر دهد و نشان داد چرا در نیم فصل نخست به عنوان یکی از استعدادهای برتر فوتبال هلند معرفی شد.

روزنامه " تلگراف " هلند نیز با تمجید از علیرضا جهانبخش نوشت: این بازیکن ایرانی نمایش بی نظیری برابر آژاکس از خود به نمایش گذاشت تا نایمخن به ماندن در لیگ هلند امیدوار شود. هر چند جهانبخش در اکثر بازی های تیمش به عنوان یار تعویضی به زمین مسابقه آمده اما هر بار توانسته عملکرد درخشانی از خود به نمایش بگذارد و گل های مهمی را به ثمر برساند.