علیرضا رحیمی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در گفت وگویی در رابطه با جلسه شب گذشته خود با علی دایی اظهار داشت: این جلسات فقط مربوط به شب گذشته نبود و قبلا هم جلساتی را با دایی برگزار کرده بودیم. ایشان با پرسپولیس قرارداد دارند و بحثما درباره ادامه حضور و همکاری و برنامه های پیش رو برای پرسپولیس بود.

وی افزود: دایی لیست فصل آینده بازیکنان را در اختیار باشگاه قرار داده است و برنامه های آماده سازی و اردوی تدارکاتی هم مشخص شده است که به زودی به اطلاع رسانه ها خواهیم رساند.

رحیمی افزود: با توجه به اینکه پرسپولیس باید در سه جام به رقابت با حریفانش بپردازد ما باید با یک برنامه کامل و منسجم تیم را برای فصل پیش رو آماده کنیم. به نظر من دایی در فصل قبل تنها ۲۰ تا ۳۰ درصد از انرژی خود را برای تیمش گذاشت و بیش از ۷۰ درصد از انرژی اش صرف حاشیه ها شد. وظیفه من و اعضای هیات مدیره این است که این حاشیه ها را از تیم دور کنیم تا دایی و پرسپولیس بتوانند با تمام ظرفیت و قدرت خود به مصاف حریفان بروند.

مدیرعامل پرسپولیس در ادامه درباره وضعیت قراردادهای بازیکنان فوتبال هم گفت: متاسفانه تقسیم بندی ای که در لیگ ما وجود دارد باعثبه وجود آمدن این مسائل می شود. اگر به جای اینکه بگویند هر تیم ۶ بازیکن لیگ برتری و سه بازیکن خارجی داشته باشد به جای آن از ۲ یا ۳ بازیکن لیگ برتری و یک بازیکن خارجی استفاده کنند باشگاه ها مجبور می شوند ناخودآگاه به تیم های پایه توجه کنند و بر روی آنها سرمایه گذاری کنند و از آنها در تیم های بزرگسال استفاده کنند.

وی ادامه داد: این موضوع هم در قیمت بازیکنان تاثیر دارد و هم اینکه باعثمی شود بازیکنان جوان و آینده داری به تیم ملی معرفی شوند.

رحیمی در پایان درباره تیم فولاد هم خاطرنشان کرد: ما نسبت به این موضوع توجهی نداریم و امیدواریم جام برای آنها باقی بماند پرسپولیس هیچ علاقه ای ندارد که اینگونه قهرمان شود و ما می خواهیم در زمین مسابقه قهرمانی را به دست آوریم.