فولام با شکست چهار بر یک برابر استوک سیتی همراه کاردیف به رقابت های دسته یک انگلیس سقوط کرد تا دیدار هفته آینده یاران اشکان دژاگه برابر کریستال پالاس تشریفاتی شود.

فلیکس ماگات، سرمربی فولام پس از شکست تیمش برابر استوک سیتی در نشست خبری خود گفت: امروز یکی از بدترین روزهای مربیگری من بود. قبل از مسابقه امید زیادی داشتم تیمم در لیگ برتر باقی بماند اما امروز نمایش ما آنقدر افتضاح بود که نمی توان درباره آن صحبتی کرد. به هیچ وجه روحیه تیمی نداشتیم و حریف توانست کاملا بر ما مسلط باشد. نتوانستیم بازی همیشگی خودمان را به نمایش بگذاریم و حتی در دادن پاس های اولیه نیز مشکل داشتیم.

سرمربی فولام در ادامه گفت: همه بازیکنان در رختکن ناراحت بودند و گریه کردند. اما من مسئولیت این شکست را بر عهده می گیرم و از هواداران تیم عذرخواهی می کنم. امروز خیلی از بازیکنانم مانند روزهای گذشته نبودند. نمی دانم چرا بازیکنان تکنیکی ما در بازی برابر استوک در حد و اندازه خودشان ظاهر نشدند. باید با بازیکنانم صحبت کنم. امروز یکی از تلخ ترین روزهای مربیگری من بود. به زودی به دیدار شاهدخان، مالک باشگاه خواهم رفت و درباره آینده ام در این تیم صحبت خواهم کرد. من دوست دارم در فولام باقی بمانم اما این مالک باشگاه است که درباره آینده من تصمیم خواهد گرفت.

شکست فولام برابر استوک سیتی باعثشد تا این تیم انگلیسی پس از ۱۰ سال به رقابت های دسته یک انگلیس سقوط کند.