امیررضا خادم صبح امروز در گفت وگو با رادیوورزش با اشاره به آخرین وضعیت تغییرات در باشگاه استقلال اظهار داشت: همانطور که قول داده بودیم در ابتدا کار پرسپولیس را انجام دادیم و خوشبختانه آنها مشغول فعالیت شدند.

از سوی دیگر کار استقلال و بررسی هایش را آغاز کرده ایم که در همین راستا دیشب تا ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه درخصوص باشگاه استقلال برنامه هایی داشتم و پیگیر بودم امروز هم همین هدف را دنبال خواهم کرد چون به مردم قول دادم و باید به قولم وفادار باشم.

معاون وزیر ورزش و جوانان و نماینده تام الاختیار وزارتخانه در امر خصوصی سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس درخصوص حامی استقلال نیز گفت: با شرکت های خوبی به جمع بندی رسیدیم ولی فکر می کنم اسپانسر استقلال از لحاظ مالی شرایط مناسب تری نسبت به پرسپولیس داشته باشد البته درخصوص مدیرعامل نفرات مدنظرمان را بررسی می کنیم تا هیات مدیره در مورد آنها تصمیم بگیرد زیرا یک گروه باید مدیرعامل استقلال را انتخاب کنند. در پرسپولیس هم این اتفاق افتاد و ما حالا تصمیم داریم در استقلال هیات مدیره ای را در نظر بگیریم که متفاوت نسبت به گذشته عمل کند و سیاست های باشگاه را زیر نظر داشته باشد فکر می کنم تا پایان هفته قطعا این تغییرات انجام شود.

خادم در پاسخ به این سوال که آیا تغییرات گسترده و عمده خواهد بود گفت: تصور می کنم همینطور باشد و تغییرات در هیات مدیره باشگاه استقلال عمده و گسترده است.