به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: هافبک تهاجمیسپاهان، الهلال را در غرب آسیا بعد از پرسپولیس پرتماشاگر‌ترین تیم می‌داند. علی کریمی در ادامه به چند سؤال در خصوص شکست مقابل الهلال پاسخ داده و نظراتش را مطرح می‌کند.

چرا در شرایطی که سرگروه بودید، به یکباره همه چیز را از دست دادید؟

متأسفانه در یک لحظه غافلگیر شدیم و به یکباره همه چیز را از دست دادیم. واقعاً شرایط خوبی برای صعود داشتیم و با یک امتیاز هم صعود می‌کردیم و هم سرگروه می‌شدیم اما با باخت همه چیز را از دست دادیم.

جو ورزشگاه الهلال به نظر بر روی تیم‌تان خیلی تأثیر منفی گذاشته بود؟

جو ورزشگاه الهلال سنگین بود. تماشاگران پرتعدادی به ورزشگاه آمده بودند و من فکر می‌کنم در بین تیم‌های آسیایی، آنها بعد از پرسپولیس در منطقه غرب آسیا جزو پرتماشاگر‌ترین تیم‌ها باشند و این موضوع جو و شرایط را تا حدودی برای ما دشوار کرد.

واقعاً کرانچار از بازیکنان سپاهان خداحافظی کرده؟

نمی‌دانم در این مورد چه بگویم؟ کرانچار در مراسمی که باشگاه برگزار کرده بود رو به بازیکنان گفت که اگر بودم که هیچ اما اگر نبودم هم شما باید با موفقیت به راه‌تان ادامه دهید.

چرا به یکباره از تیم ‌ملی کنار رفتی؟

بعد از اینکه کی روش مرا دعوت کرد من در چند بازی حضور نداشتم، همین موضوع هم به نظرم موجب شد که مدنظر ایشان قرار نگیرم چون ایشان به دقت بازی‌ها را رصد می‌کند.

مطالبی روی خروجی بعضی از سایت‌ها قرار گرفت که دلالت بر رقم‌های میلیاردی شما داشت و حتی گفته می‌شد بازیکنان سپاهان بیشتر از سرخابی‌های پایتخت دریافتی داشتند.

شاید رقم قرارداد چند بازیکن ما بالاتر از پرسپولیس و استقلال باشد اما در مجموع فکر نمی‌کنم سپاهان بیشتر از پرسپولیس و استقلال به بازیکنانش پرداخت کرده باشد.