به گزارش ملت ایران به نقل از گل - سرخیو راموس، مدافع رئال مادرید، امیدوار است که تیمش بتواند در رقابت های این فصل چمپیونز لیگ به قهرمانی برسد اما به هم تیمی هایش هشدار داد که نباید دهمین قهرمانی در اروپا برای این تیم به یک عقده تبدیل شود.

رئالی ها آخرین بار در سال ۲۰۰۲ قهرمانی در لیگ قهرمانان را جشن گرفتند اما در ۱۰ سال اخیر تنها توانستند دو بار به نیمه نهایی برسند.

با این وجود، راموس امیدوار است که تیمش بتواند در رقابت های این فصل تا پایان مسیر را طی کند.

او در گفتگو با نشریه آ. اس گفت: " امیدوارم بتوانیم در چمپیونز لیگ به قهرمانی برسیم. ما سال هاست که به امید رسیدن به قهرمانی در این رقابت ها، می جنگیم.

اما فکر می کنم که نباید قهرمانی در این جام برای ما به یک عقده تبدیل شود. زیرا اگر چنین عقده ای داشته باشیم، شرایط درست پیش نمی رود. ما باید هیجان، قدرت و ایمان مان را در یک سطح مشخص نگه داریم. این بسیار مهم است.

اگر بخواهیم در این رقابت ها به قهرمانی برسیم، باید تلاش کنیم تا روندی که در این فصل در اروپا داشتیم را ادامه بدهیم. "

او سپس در مورد رویارویی مقابل گالاتاسرای در مرحله یک چهارم نهایی چمپیونزلیگ گفت: " بعضی از هواداران از این قرعه راضی هستند زیرا فکر می کنند روبرو شدن با گالا ساده تر از سایر تیم هاست اما این اصلا درست نیست.

گالاتاسرای بازیکنانی دارد که برای رئال و سایر تیم های بزرگ اروپایی بازی کرده اند و می توانند بسیار خطرناک باشند. به همین خاطر ما باید به حریف مان کاملا احترام بگذاریم. "