به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: بیل به علت سرماخوردگی در دیدار شنبهرئال مادریدبرابراوساسوناکه در چارچوب رقابتهای هفته سی و پنجم لیگ دسته اول فوتبال اسپانیا(لالیگا) برگزار شد و به پیروزی چهار بر صفر رئال انجامید غایب بود.

بازیکن ولزی رئال مادرید روز دوشنبه گفت: «حالم خوب است و در روزهای اخیر تمرین کردم و امیدوارم فردا(سه شنبه) بازی کنم. ما برای ارائه بهترین بازی خود آمادگی داریم و هنوز نمی توانیم به صعود به دیدار پایانی مطمئن باشیم.»

رئال مادرید که برای کسب دهمین عنوان قهرمانی خود در این رقابتها تلاش می کند چهارشنبه گذشته در دیدار رفت بایرن مونیخ را با یک گل شکست داد.

بیلروز شنبه برابر اوساسونا بازی نکرد اما پیش بینی می شود در مونیخ از ابتدا در کنار کریستیانو رونالدو که دو گل برابر اوساسونا به ثمر رساند بازی کند.

پیش بینی می شود بایرن مونیخ برای به هدف رساندن بیش از یک گل حملات خود را از ابتدا بر روی دروازه رئال آغاز کند و رئال نیز تلاش خواهد کرد انتقام شکست دو سال پیش در همین مرحله را که در ضربات پنالتی مغلوب بایرن شد بگیرد.

کارلو آنچلوتی سرمربی ایتالیایی رئال مادرید به خبرنگاران گفت: «برتری نسبی داریم و می دانیم که دیدار فردا بسیار سخت خواهد بود. احمقانه است اگر فکر کنیم که عملا به مرحله بعد صعود کرده ایم.»

آنچلوتی همچنین گفت پیش بینی می کند بایرن همانند دیدار رفت بار دیگر برای در اختیار داشتن بازی تلاش کند و برای همین رئال به ضد حملات خود تکیه دارد.

میزان در اختیار داشتن توپ توسط بایرن در مادرید به ۶۵ درصد رسید و بایرن در نیمه نخست نیز به تنهایی ۷۸ درصد زمان بازی را در اختیار داشت اما این مسئله نتوانست بایرن را پیروز کند.