ملت ایران: سیدجلال حسینی در خصوص اتفاقات پیش آمده در پرسپولیس اظهار داشت: خوشبختانه بر خلاف نیم فصل اول در نیم فصل دوم پرسپولیس دگرگونی خاصی پیدا کرد و در ۱۶ بازی فقط یک باخت داشتیم که آن هم به نظرم به هیچ عنوان حق ما نبود.

وی افزود: اما همه باید بدانیم با توجه به اینکه چاره ای جز موفقیت در جام حذفی نداریم الان باید پرسپولیس آرامش داشته باشد و با جار و جنجال هیچ چیزی درست نمی شود. خدا را شکر آنقدر بازیکنان پرسپولیس با تجربه هستند که این موضوع را درک می کنند.

وی در پاسخ به سوالی که چرا علی رغم حرف های شما بازهم مشکلاتی به وجود آمده گفت: در هر تیمی و خانواده ای امکان دارد اختلاف نظرهایی پیش آید و این اتفاق هم در پرسپولیس طبیعی است. اما ما بلدیم که خودمان چطوری این مسائل را حل کنیم. من نیازی به دلسوزی برخی ها که شاید بخواهند با حرفهایشان پرسپولیس ضربه بخورد نداریم.

وی افزود: ما در ۱۶ بازی گذشته این موضوع را ثابت کردیم و مطمئن باشید در ۶ بازی آینده نیز این کار را خواهیم کرد. ما نباید فراموش کنیم بدهکار هواداران هستیم و چاره ای جز موفقیت در جام حذفی نداریم تا دل آنها را به دست آوریم.

حسینی خاطرنشان کرد: شاید یکی دو بازی گذشته کمی باعثشده تا بچه هایی که میل به برد ندارند باعثشوند که مسائلی به وجود آید، اما من این را اعلام می کنم همه بازیکنان و کادر فنی از تمام مسائل و مشکلات عبور خواهند کرد و با یک یکدلی و تلاش همگانی سعی خواهیم کرد تا پرسپولیس روز شانزدهم در سال ۹۲ خنده را به لبهای هواداران بیاورد. قطعا آقا یحیی و همه بازیکنان از حساسیت ها باخبرند و با یکدلی سعی می کنیم تا برخی ها که از نتیجه نگرفتن پرسپولیس لذت می برند به هدف خود نرسند.

مدافع پرسپولیس در پاسخ سوالی که با توجه به ضربات سنگینی که با سر می زنی مشکلی برایت در بازی ها ایجاد نمی کند گفت: این خصلت مدافعان است و به این موضوع عادت دارم. اما باور کنید بعضی اوقات سردرد و یا سرگیجه هم پیدا می کنم. اما مسئله ای نیست و مطمئن باشید من به پرسپولیس آمدم و تا لحظه آخر با جان و دلم برای این تیم بازی می کنم چون برای من پوشیدن پیراهن قرمز و خدمت به این تیم جایگاه ویژه ای دارد. من در هر تیمی که بوده ام سعی کرده ام در آرامش بهترین کمک را به تیمم انجام دهم. حالا عملکردم را به خود مردم واگذار می کنم.

وی در پایان یادآور شد: از هواداران می خواهم که ناراحت نباشند. چون انشاءالله ما شانزدهم فروردین ۱۳۹۲ برای برد به گیلان می رویم و بعید می دانم مانعی برای ما وجود داشته باشد، فقط باید سخت تلاش کنیم یکدل باشیم و با هم قسم شدن به خواسته خود برسیم. مسئله ای که در نیم فصل دوم اتفاق افتاد.