به گزارش خبرورزشیملت ایران: خبر درگذشتتیتو ویلانوواشوکی ناگهانی درمیان اهالی ورزش اسپانیا ایجاد کرد تا جایی که آنها به تکریم سرمربی سابق بارسلونا پرداختند. آبیدال، نادال، فرناندو آلونسو، اینیستا، فابرگاس، فلورنتینو پرس، کاسیاس و… در این باره به صحبت پرداختند.

اریک آبیدال: «من به خاطر تمام خاطرات مشترکی که با تو داشتم، همیشه به یادت هستم رفیق. به خاطر مبارزه از تو ممنونم. از خانواده ات با صمیمیت حمایت خواهم کرد.»

ویکتور والدس: «تیتو ویلانووا یکی از بهترین مربیانی بود که تاکنون در زندگی داشته ام. به خاطر تمام چیزهایی که به ما دادی، سپاسگزارم.»

رافائل نادال: «پشتیبان خانواده اش هستم. این تراژدی بزرگی بود. به فرزندان و همسرش تسلیت می گویم و بهترین ها را برایشان آرزومندم»

فرناندو آلونسو: روزهای غمگینی مثل امروز وجود دارد. تسلیت برای درگذشت ویلانووا و لعنت به بیماری.»

آلبرتو کونتادور: «همدردی صمیمانه خود را به خانواده ویلانووا ابراز می کنم. لعنت بر بیماری.»

میشل: «خداحافظ تیتو. لعنت بر سرطان که زندگی تو را کوتاه کرد اما این زمان کافی به تو داد که یکی از بزرگان شوی.»

اینیستا: «حرفی ندارم. تو یک الگو بوده ای و خواهی بود؛ به خودم افتخار می کنم که بخشی از زندگی تو هستم. هرگز فراموشت نخواهم کرد. خداوند به خانواده ات توان بیشتری بدهد. آسوده بخواب سرمربی»

سسک فابرگاس: «اولین بار در سن ۱۴ سالگی با تو ملاقات کردم و می توانم بگویم که افراد بسیار کمی مثل تو هستند. از اینکه همیشه به من باور داشتی و به برای پیشرفت به من کمک کردی تا از موانع شخصی و حرفه ای عبور کنم، از تو سپاسگزارم. همیشه جایی برای تو در قلبمان نگاه خواهیم داشت. آسوده بخواب، تیتو.»

فلورنتینو پرس: «می خواهم ناراحتی عمیقم را از درگذشت تیتو ویلانووا اعلام کنم و به عنوان عضوی از باشگاه رئال مادرید تسلیت و همدردی و حمایت خود را به خانواده وی به خصوص همسر و فرزندانش ابراز می کنم.»