به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: در آستانه دیدار حساس امشب(چهارشنبه) تیم هایرئال مادریدوبایرن مونیخدر ورزشگاه سانتیاگوبرنابئو، در دور رفت مرحله نیمه نهاییلیگ قهرمانان اروپا، تونی کروس به هم تیمی های خود هشدار داد حریف را دست کم نگیرند و تمرکز خود را از دست ندهند.

او که همچون دیگر باواریایی ها رویای تبدیل کردن بایرن مونیخ به اولین تیم قهرمان دو دوره متوالی لیگ قهرمانان را در سر می پروراند، در گفت وگو با نشریه بیلد اظهار داشت: فکر نمی کنم که رئال مادرید بتواند ما را غافلگیر کند. سرمربی ما(پپ گواردیولا) رئال مادرید را کاملاً می شناسد و به ما توصیه های فراوانی درباره این بازی کرده است.

کروس افزود: رئال مادرید به لطف بازیکنان بااستعداد و بزرگی که دارد، می تواند به هر تیمی ضربه بزند حتی زمانی که کار غافلگیرکننده ای انجام نمی دهد. رئال این پتانسیل را دارد که حتی بدون غافلگیر کردن حریفش به آن ضربه بزند. این تیم از نظر در اختیار داشتن ستاره، جزو بهترین های دنیاست و به همین دلیل ما یک ثانیه هم نباید تمرکز خود را برابر این تیم از دست بدهیم.

هافبک ملی پوش بایرن مونیخ در خاتمه تصریح کرد: این یک بازی خارج از خانه است و به نفع ماست که در آن نتیجه بگیریم و یک یا دو گل بزنیم. تمام تلاش خود را برای رسیدن به فینال انجام می دهیم. هیچ یک از هواداران لازم نیست نگران این موضوع باشند.

تیم های رئال مادرید و بایرن مونیخ از ساعت ۲۳:۱۵ دقیقه امشب در ورزشگاه سانتیاگوبرنابئو به مصاف یکدیگر می روند.