به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران:پپ گواردیولا، سرمربی اسپانیایی تیم فوتبالبایرن مونیخبا رد احتمال مربیگری اش در تیممنچستریونایتدگفت قصد ندارد جانشین سرمربی تازه اخراج شده شیاطین سرخ شود.

به دنبال اخراج دیوید مویس از سمت سرمربیگری منچستریونایتد، از گزینه های مختلفی به عنوان جانشینان احتمالی وی نام برده شده است که پپ گواردیولا هم جزو آنهاست اما سرمربی پیشین بارسلونا تاکید کرد قصد ترک آلیانتس آره نا را ندارد.

پپ گواردیولا که تابستان سال گذشته به جای یوپ هاینکس روی کار آمد تا هدایت باواریایی ها را بر عهده بگیرد، تاکید کرد می خواهد تا پایان قراردادش در بایرن مونیخ بماند.

وی در کنفرانس خبری پیش از مصاف تیمش با رئال مادرید در دور رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا اظهار داشت: من اکنون سرمربی بایرن مونیخ هستم و با این تیم قراردادی سه ساله دارم. علاوه بر این فکر می کنم که این تیم هنوز جای زیادی برای پیشرفت دارد.

گواردیولا افزود: من فرهنگ کاتالان خود را به آلمانی تغییر داده ام که این کار آسانی نبود اما هنوز به زمان نیاز دارم. هنوز کارهایی است که باید انجام دهم. من از وضعیت خود در بایرن مونیخ راضی ام و در آن راحتم، ضمن اینکه اینجا مردم به کارهایی که من برای آنها انجام می دهند احترام می گذارند. من قصد دارم در بایرن مونیخ بمانم.

در همین حال مدیر رسانه ای باشگاه بایرن مونیخ نیز در واکنش به شایعاتی که درباره پیوستن گواردیولا به منچستریونایتد مطرح شده است، گفت: انگلیسی ها هیچ شانسی برای به خدمت گرفتن گواردیولا نخواهند داشت.

به این ترتیب پپ گواردیولا به یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی بورسیا دورتموند در فهرست مربیانی که دست رد به سینه شیاطین سرخ زده اند، پیوست.