به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران:آتلتیکو مادریدشب گذشته(سه شنبه) در دور رفت مرحله نیمه نهاییلیگ قهرمانان اروپامیزبانچلسیبود که این دیدار در پایان با تساوی بدون گل به پایان رسید.

دیگو سیمئونه، سرمربی آتلتیکو مادرید پس از توقف تیمش برابر چلسی در نشست خبری پس از مسابقه، گفت: بازی های نیمه نهایی، بازی های نزدیکی هستند و این دیدار نیز مثل تمام بازی های مرحله نیمه نهایی بود. هر تیم برای خود در این دیدار هدفی را دنبال می کرد. هدف تیم من گل زدن بود و هدف تیم چلسی گل نخوردن. آنها مدافعان بسیار خوبی دارند و به خوبی توانستند مهاجمان ما را متوقف کنند. بازی بسیار سختی برابر چلسی داشتیم. توانستیم در طول ۹۰ دقیقه چند فرصت گلزنی را ایجاد کنیم، اما متاسفانه به گل نرسیدیم. می دانستیم آنها در بازی خارج از خانه برای تساوی به میدان خواهند آمد و هدف ما گذشتن از مدافعان پر تعداد آنها بود، اما باید اعتراف کنم که موفق نبودیم، به گونه ای که عبور از مدافعان چلسی کاری غیر قابل ممکن بود. مدافعان چلسی وظایف شان را به خوبی انجام دادند و اکنون هر اتفاقی می تواند در دیدار برگشت رخ دهد. تیم ما برابر چلسی همه کار کرد و توانست به خوبی توپ و میدان در را اختیار بگیرد، اما نتوانستیم به گل برسیم.

سرمربی آرژانتینی آتلتیکو مادرید درباره شرایط بازی برگشت، گفت: درست است که آنها در خانه بازی می کنند و شرایط بهتری نسبت به ما خواهند داشت، اما ما می خواهیم در بازی برگشت نیز نمایش خوبی داشته باشیم. چهارشنبه هفته آینده یک دیدار دیگر برابر چلسی آغاز می شود که همه چیز آن در حالت تساوی قرار دارد. باید منتظر بمانیم و ببینیم که چه اتفاقاتی در بازی هفته آینده رخ می دهد.

سیمئونه در ادامه گفت: بازی برابر چلسی بسیار سخت و فشرده بود. هر دو تیم تلاش زیادی می کنند تا به فینال برسند. چلسی اکنون با این تساوی بدون گل شانس بیشتری برای صعود دارد. اما اگر بتوانیم هفته آینده به پیروزی برسیم آن وقت تیم ما راهی فینال خواهد شد.

سرمربی آرژانتینی آتلتیکو مادرید درباره وقت کشی بازیکنان چلسی، گفت: این چیزها همیشه در فوتبال رخ می دهد و نمی توانم شکایتی بابت آن داشته باشم.

خوآن فران، بازیکن اسپانیایی آتلتیکو مادرید شب گذشته(سه شنبه) یکی از خوب های تیمش بود. او پس از پایان مسابقه با اظهار ناراحتی از نتیجه کسب شده برابر چلسی گفت: اصلا از این نتیجه خوشحال نیستیم. انتظار داشتیم که پیروز مسابقه شویم اما نتوانستیم به این مهم دست یابیم. چلسی بازی دفاعی را به نمایش گذاشت. آنها به این خاطر دفاعی بازی کردند که احتمال می دهند بتوانند در بازی برگشت در استمفوردبریج به پیروزی برسند و به دیدار فینال راه یابند. اما تیم ما برای کسب پیروزی به انگلیس خواهد رفت. می دانیم که بازی در ورزشگاه استمفوردبریج کار آسانی نیست و بازی بسیار سختی برابر چلسی در پیش خواهیم داشت.

آتلتیکو مادرید صدرنشین لیگای اسپانیا این هفته در رقابت های هفته سی و پنجم برابر والنسیا به میدان خواهد رفت و چهارشنبه شب در لیگ قهرمانان اروپا مهمان چلسی خواهد بود.